Kanał Tone’a Vaysa zablokowany przez YouTube | Wiadomości | CrypS.

Kanał Tone’a Vaysa zablokowany przez YouTube

Redaktor: Albert Czajkowski
youtube znów usuwa filmy związane z kryptowalutami

Wszystko wskazuje na to, że serwis YouTube kontynuuje swe działania wymierzone przeciwko branży kryptowalutowej. Tym razem ofiarą padł Tone Vays, trader i analityk, który całkowicie utracił swój kanał umieszczony na tej platformie wideo.

W rozmowie z portalem Cointelegraph Vays przyznał, że całkowicie utracił swój login do YouTube. Oznacza to, że w swym telefonie nie może nawet skorzystać z aplikacji YouTube, aby zobaczyć kanały inny osób. Ataki serwisu na kanały kryptowalutowe nasiliły się w drugiej połowie ubiegłego roku.

Vays już wcześniej otrzymał jedno ostrzeżenie od serwisu YouTube. Wtedy jednak po kilku tygodniach ostrzeżenie zostało anulowane. Tym razem YouTube najpierw usunął jeden z filmów Vaysa pod zarzutem „szkodliwej i niebezpiecznej treści”. Godzinę później serwis usunął cały kanał tradera. YouTube powołał się na skargi kierowane pod adresem Vaysa, a w przesłanym mailu wyjaśniał również, że nie będzie on mógł założyć żadnego innego kanału na platformie.

youtube znów usuwa filmy związane z kryptowalutamireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.