Już jutro początek Invest Cuffs Online | Wiadomości | CrypS.

Już jutro początek Invest Cuffs Online

Michał Misiura
kongres inwestycyjny invest cuffs 2020 w krakowskim Centrum Kongresowym ICE

Największy kongres inwestycyjny w Europie Środkowej, musiał przenieść się do sieci. Z uwagi na epidemię koronawirusa konferencja, która miała odbyć się w krakowskim Centrum Kongresowym ICE nie dojdzie do skutku. Prelekcje zostaną jednak zrealizowane online. 

Już jutro (piątek 27 marca) o godzinie 8:00 rozpocznie się pierwsza prelekcja otwierająca wydarzenie Invest Cuffs Online 2020. Zaplanowane prezentacje będą transmitowane na Comparic.24TV oraz 4 kanałach na YouTube:

  • Comparic.pl – http://finvest.group/yt/c
  • Comparic24.tv – http://finvest.group/yt/c24
  • Portfel Polaka – http://finvest.group/yt/pp
  • Crowd Zone – http://finvest.group/yt/cz

Wśród zaproszonych gości, którzy poprowadzą kilkanaście prezentacji, znajdą się m.in:  Trader21, Sylwester Suszek (BitBay), Szwajcar, Albert „Longterm” Rokicki, Mieczysław Siudek, Łukasz Zgiep (Beesfund), Piotr Głowacki, Przemysław Kwiecień (XTB), Michał „Mr Yogi” Zbróg, Maksymilian Bączkwoski, Tomasz Piwoński (Solution One), Marek Rogalski (DM BOŚ) i Wojciech Orzechowski.

Szczegółowy plan wszystkich punktów Invest Cuffs Online 2020 jest dostępny na facebookowym profilu wydarzenia.

kongres inwestycyjny invest cuffs 2020 w krakowskim Centrum Kongresowym ICEreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.