John McAfee upozorował swoją śmierć i uciekł - twierdzi jego była dziewczyna | Wiadomości | CrypS.

John McAfee upozorował swoją śmierć i uciekł – twierdzi jego była dziewczyna

Anna Sutowicz

W nowym filmie dokumentalnym platformy Netflix, ex partnerka Johna McAfee, Samantha Herrera twierdzi, że jej były sfingował swoją śmierć.


McAfee ukrywa się w Teksasie

Powstał film dokumentalny o Johnie McAfee, amerykańskim programiście, przedsiębiorcy i założycielu firmy McAfee. Charlie Russel, reżyser filmu „Running with the Devil: The Wild World of John McAfee” wykorzystał mieszankę wywiadów i surowego materiału filmowego, by zbadać niespokojne życie znanego programisty. W trakcie wywiadu, Samantha Herrera, czyli ex dziewczyna McAfee powiedziała, że mężczyzna sfingował swoją śmierć, wciąż żyje i ukrywa się w Teksasie.

Russel zapytany o twierdzenia Herrery powiedział, że nie wie, co właściwie myśleć o tej sprawie.

Historia McAfee i jego śmierci

New York Post informował, że John McAfee doznał ataku serca w 2012 roku. Po tej sytuacji, zerwał związek z Herrera i poślubił Janice Dyson. Następnie, został skazany na 30 lat więzienia za uchylanie się od płacenia podatków. Pojawiły się zarzuty, że by ukryć swoje zarobki, kierował dochody na konta kryptowalutowe. A w czerwcu 2021 r. McAfee zmarł na skutek samobójstwa podczas pobytu w areszcie w Hiszpanii.

Komentarz Janice Dyson

Wdowa po Johnie McAfee, Janice skomentowała doniesienia o sfingowanej śmierci i napisała na Twitterze, że jej mąż umarł w rzeczywistości:

Och, jak chciałbym, żeby to była prawda. Gdyby John żył, jestem prawie pewna, że nie ukrywałby się w Teksasie. Teksas jest na pewno niesamowity. Ale John był przetrzymywany w hiszpańskim więzieniu z powodu sfabrykowanych zarzutów przeciwko niemu z IRS, więc wątpię, żeby wybrał ukrywanie się w Ameryce. To byłoby głupie.

Jednak Janice McAfee nadal kwestionuje oficjalne szczegóły dotyczące śmierci jej męża. Rozpoczęła kampanię petycyjną, by w ten sposób wywrzeć nacisk na rząd hiszpański. Domaga się przeprowadzenia niezależnej sekcji zwłok:

Trudno wyrazić słowami, jak wyglądało życie przez ostatni rok. Nadal nie mogę uwierzyć, że John odszedł. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, podpisz petycję, aby wywrzeć nacisk na władze hiszpańskie, aby uwolniły szczątki Johna, aby mógł w końcu zostać pochowany.

Premiera filmu „Running with the Devil: The Wild World of John McAfee” na Netflixie: 24.08.22
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.