Jack Schwager gościem specjalnym Invest Cuffs 2021 | Wiadomości | CrypS.

Jack Schwager gościem specjalnym Invest Cuffs 2021

Konrad Juszczyk
Jack Schwager gościem specjalnym Invest Cuffs 2021

14-18 kwietnia 2021 roku odbędzie się kolejna edycja konferencji i targów Invest Cuffs. Będzie to już 7 odsłona wydarzenia, które rok rocznie przyciąga tysiące uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez ponad 100 ekspertów z różnych rynków finansowych, w tym rynku kryptowalut.

Legenda Wall Street wirtualnie w Invest Cuffs

Jednym z gości zagranicznych tegorocznej edycji konferencji Invest Cuffs będzie Jack Schwager, uznany ekspert w branży kontraktów terminowych i funduszy hedgingowych oraz autor wielu książek, spośród których szczególny sukces osiągnęła seria „Czarodzieje rynków” (ang. Market Wizards). Na bogate doświadczenie Schwagera składa się 10 lat jako partner w firmie doradzającej funduszom hedingowym, oraz 22 lata jako dyrektor działu futures w szeregu największych firm z Wall Street, w tym Prudential Securities.

Wśród pozostałych zaproszonych gości znajdą się m.in.:

 • Grzegorz Moskwa,
 • Mieczysław Siudek,
 • Przemysław Kwiecień,
 • Paweł Szwajcar FX,
 • Maksymilian Bączkowski,
 • Izabela Kozakiewicz,
 • Albert „Longterm” Rokicki,
 • Daniel Kostecki,
 • Trader21.

Wirtualny kongres

Przez wzgląd na wprowadzone obostrzenia i zakaz organizacji imprez masowych, Invest Cuffs 2021 odbędzie się w formie wirtualnej z uwzględnieniem e-targów oraz e-konferencji. Specjalnie na tą okazję, fundacja Invest Cuffs przygotowuje cyfrowe centrum kongresowe, które zostanie podzielone na strefy ogólne oraz strefy tematyczne, aby ułatwić trafienie do wystawców oferujących najbardziej interesujące treści.

 • Strefa główna – spotkasz tu firmy z szeroko rozumianego sektora inwestycyjnego – brokerzy, domy i biura maklerskie, fundusze inwestycyjne.
 • Stefa giełdy spotkaj się ze spółkami z GPW i dowiedz się więcej o ich planach rozwoju.
 • Strefa Blockchain tu spotkamy firmy nowej technologii Blockchain, która uznawana jest za przyszłość również świata finansów i inwestycji. Innowacyjne spółki, giełdy, znane osobowości kształtujące świat nowej technologii.
 • Strefa Startupów – to miejsce, które daje możliwość nawiązywania bezpośrednich relacji z inwestorami oraz z podmiotami instytucjonalnymi.
 • Strefa Crowdfunding – spotkaj największe platformy equity crowdfundingu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej i zapoznaj się z aktualnymi ofertami crowdfundingu.
 • Strefa Medialna – to strefa komunikacji finansowej. Spotkasz tu wszystkich, którzy kształtują umiejętności świadomego, krytycznego i selektywnego korzystania ze środków społecznego przekazu, edukują w zakresie inwestowania oraz szeroko pojętych zagadnień finansowych.

Konkurs Invest Cuffs 2021

Invest Cuffs 2021 to jednak nie tylko targi i konferencja. Jak co roku, w trakcie tego wydarzenia odbędzie się uroczysta Gala, gdzie zostaną uhonorowane osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości. Na przestrzeni ostatnich tygodni, kapituła składająca się z ekspertów branżowych oraz dziennikarzy wybrała grono finalistów. W otwartym głosowaniu jednak to internauci wybiorą ostatecznych zwycięzców w aż 21 kategoriach. Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy przejść na stronę Invest Cuffs i wypełnić formularz.

Już siódmy rok z rzędu organizujemy konkurs, którego celem jest wyłonienie podmiotów i osób reprezentujących Polską i zagraniczną branżę inwestycyjną najsilniej przyczyniających się do jej ciągłego rozwoju. Do tej pory każda kolejna edycji plebiscytu i konferencji Invest Cuffs ustanawiała nowe rekordy pod względem frekwencji. Mam nadzieję, że podobnie będzie i w tym roku – komentuje Marcin Wenus, prezes Fundacji Invest Cuffs 

Głosowanie będzie trwało do 4 kwietnia, 2021 roku. Finaliści odbiorą swoje statuetki w trakcie trwania Gali Invest Cuffs 2021, podczas której odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród za rok 2020. Przez wzgląd na wprowadzone obostrzenia, cała konferencja jak również uroczysta gala transmitowane będą online.

Więcej informacji na temat Invest Cuffs 2021, w tym listę prelegentów i wystawców oraz formularz rejestracyjny do serwisu VOD, gdzie transmitowana będzie tegoroczna edycja konferencji, znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia.

Jack Schwager gościem specjalnym Invest Cuffs 2021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.