Huobi wprowadza obsługę EUR, GBP i AUD | Wiadomości | CrypS.

Huobi wprowadza obsługę EUR, GBP i AUD

Mariusz Przepiórka
huobi otwiera się na europę, australię i wielką brytanię Huobi

Singapurska giełda kryptowalut Huobi otwiera się na nowe rynki. W tym celu wprowadza na swej platformie transakcyjnej obsługę australijskiego dolara (AUD), euro (EUR) i funta szterlinga (GBP). Dodanie nowych walut jest możliwe poprzez integrację bramki płatności Banxa.

Dostęp do bramki jest możliwy za pośrednictwem strony internetowej Huobi. Banxa pozwala użytkownikom na błyskawiczne dodanie środków na rachunek przelewem bankowym, kartą kredytową lub płatniczą i innymi metodami płatności. Bramka nie nalicza żadnych prowizji. Zgodnie z komunikatem Huobi, użytkownicy chcący skorzystać z bramki muszą przejść jednorazowy proces weryfikacji.

Bramka pozwala na zakup cyfrowych aktywów o wartości do 20 tysięcy USD. Co ciekawe, dzienny limit transakcji wynosi 15 tysięcy USD, a miesięczny 60 tysięcy USD. Ciara Sun, wiceprezes Global Markets w Huobi Group, powiedziała, że dodanie nowych walut poprzez bramkę Banxa to dla giełdy duży krok na drodze globalnej ekspansji. Zdaniem Sun, integracja z bramką otworzy dostęp do giełdy dla użytkowników z Australii, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej.

Huobi rusza na podbój światowych rynków

Globalna ekspansja i mocne wejście do anglojęzycznej części świata stanowi ważny punkt w strategii Huobi. Ofensywa marketingowa obejmować będzie również promocję marki, widoczność w mediach oraz skierowanie przekazu do użytkowników i społeczności inwestorów kryptowalutowych. Zdaniem Ciary Sun pozwoli to na zbudowanie większej świadomości marki, która już jest jedną z najbardziej znanych na świecie.

Celem Huobi jest osiągnięcie pozycji czołowej i najbardziej wiarygodnej giełdy kryptowalut na świecie. W komunikacie informującym o obsłudze nowych walut Huobi zapowiada również, że w przyszłości udostępni kolejne metody błyskawicznej wymiany walut fiducjarnych na kryptowaluty. Huobi chce w ten sposób zrealizować swój cel, jakim jest zapewnienie dostępu do kryptowalut stu milionom gospodarstw domowych na całym świecie.

huobi otwiera się na europę, australię i wielką brytanięreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.