Huobi Wallet pozwoli na zakup kryptowalut kartą kredytową | Wiadomości | CrypS.

Huobi Wallet pozwoli na zakup kryptowalut kartą kredytową

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut huobi Huobi

Giełda kryptowalutowa Huobi poinformowała, że klienci korzystający z portfela Huobi Wallet mogą już kupować kryptowaluty za pomocą kart kredytowych i debetowych. Wcześniej Huobi Wallet pozwalał jedynie na wymianę pomiędzy różnymi kryptowalutami oraz dostęp do zdecentralizowanych pożyczek.

CEO Huobi Wallet Will Huang podkreślił, że obecnie dostępna aplikacja pozwala na zaspokojenie większości podstawowych potrzeb użytkowników kryptowalut. Jego zdaniem klienci mogą teraz w jednym miejscu kupować, przechowywać, wymieniać i przesyłać kryptowaluty. Jednocześnie zachowują pełną kontrolę nad swoimi aktywami cyfrowymi.

Huobi Wallet jest jedną z największych aplikacji tego rodzaju w regionie Azji i Pacyfiku. Obsługuje on 18 kryptowalut i wiele tokenów. Korzysta z niej ponad pół miliona użytkowników z 200 krajów. Dostawcą usługi płatniczej jest Simplex, który jest częstym partnerem płatniczym głównych firm kryptowalutowych.

Wcześniej w tym roku usługi płatnicze w tradycyjnych walutach obsługiwane przez Simplex wprowadziła kryptowalutowa platforma pożyczkowa Celsius. W lutym współpracę z Simplex nawiązała również giełda Binance. Dzięki temu jej klienci zyskali możliwość zakupu kryptowalut za pośrednictwem piętnastu kolejnych walut fiducjarnych.

giełda kryptowalut huobi
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.