Huobi Wallet pozwoli na zakup kryptowalut kartą kredytową | Wiadomości | CrypS.

Huobi Wallet pozwoli na zakup kryptowalut kartą kredytową

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut huobi Huobi

Giełda kryptowalutowa Huobi poinformowała, że klienci korzystający z portfela Huobi Wallet mogą już kupować kryptowaluty za pomocą kart kredytowych i debetowych. Wcześniej Huobi Wallet pozwalał jedynie na wymianę pomiędzy różnymi kryptowalutami oraz dostęp do zdecentralizowanych pożyczek.

CEO Huobi Wallet Will Huang podkreślił, że obecnie dostępna aplikacja pozwala na zaspokojenie większości podstawowych potrzeb użytkowników kryptowalut. Jego zdaniem klienci mogą teraz w jednym miejscu kupować, przechowywać, wymieniać i przesyłać kryptowaluty. Jednocześnie zachowują pełną kontrolę nad swoimi aktywami cyfrowymi.

Huobi Wallet jest jedną z największych aplikacji tego rodzaju w regionie Azji i Pacyfiku. Obsługuje on 18 kryptowalut i wiele tokenów. Korzysta z niej ponad pół miliona użytkowników z 200 krajów. Dostawcą usługi płatniczej jest Simplex, który jest częstym partnerem płatniczym głównych firm kryptowalutowych.

Wcześniej w tym roku usługi płatnicze w tradycyjnych walutach obsługiwane przez Simplex wprowadziła kryptowalutowa platforma pożyczkowa Celsius. W lutym współpracę z Simplex nawiązała również giełda Binance. Dzięki temu jej klienci zyskali możliwość zakupu kryptowalut za pośrednictwem piętnastu kolejnych walut fiducjarnych.

giełda kryptowalut huobi
reklama
reklama