Huobi usuwa 33 tokeny jednocześnie | Wiadomości | CrypS.

Huobi usuwa 33 tokeny jednocześnie

Redakcja
huobi wycofuje 7 tokenów prywatności, w tym Monero i Dash

Giełda kryptowalut Huobi usunęła z platformy 33 różne kryptowaluty w ciągu jednego dnia. Powołała się przy tym na obawy dotyczące ryzyka handlowego i niskiej aktywności.


Zgodnie z komunikatem,i wycofane zostały następujące tokeny: ABT, ATP, APN, AST, DIE, DHT, DFA, EDEN, GEAR, HC, INDI, IOI, INV, IRIS, GCOIN, GOF, KMA, MTA, NAS, OPUL, PEARL, PRIMATE, QASH, SMT, SLC, SKU, SOC, STC, TALK, VALUE, WHALE, WILD oraz YAM.

Huobi wyjaśniło, że wspomniane tokeny zostały wycofane z obrotu z powodu poważnych naruszeń postanowień “Regulaminu zarządzania tokenami Huobi”. W szczególności za nieprzedkładanie przez zespoły projektowe regularnych raportów, a także niezdolność par handlowych tokenów do utrzymania średniego dziennego wolumenu obrotu w wysokości 50 000 USD przez 15 kolejnych dni.

Handel do 16 stycznia

Niektóre tokeny nie przeszły regularnych kontroli bezpieczeństwa giełdy, wykazując “poważne naruszenia zasad i inne scenariusze wysokiego ryzyka”. Zespół Huobi powołuje się na uogólnione dane i nie ujawnia szczegółów dotyczących przyczyn delistingu konkretnych aktywów cyfrowych. Transakcje na wycofanych tokenach ustaną 16 stycznia.

Niedawno informowaliśmy też, że południowokoreańska jednostka giełdy – Huobi Korea rozpoczęła przygotowania do wykupu swoich akcji i zamierza zerwać relacje z firmą macierzystą Huobi Global.

huobi wycofuje 7 tokenów prywatności, w tym Monero i Dashreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.