Huobi ujawnia swoje rezerwy | Wiadomości | CrypS.

Huobi ujawnia swoje rezerwy

Redakcja
huobi wycofuje 7 tokenów prywatności, w tym Monero i Dash

Giełda kryptowalut Huobi podzieliła się informacjami na temat sald swoich gorących i zimnych portfeli. Szacowana wartość rezerw platformy wynosi 3,5 mld dolarów.


Na dzień 12 listopada 2022 roku giełda posiadała:

  • Ponad 191 milionów własnych tokenów Huobi Token (HT);
  • 9,7 mld TRX;
  • 820 mln USDT;
  • 274 000 ETH;
  • 32 000 BTC.

Firma obiecała, że będzie regularnie publikować takie raporty. Zgodnie z oświadczeniem, giełda wynajęła również firmę zewnętrzną do przeprowadzenia dodatkowego audytu rezerw.

W ramach procedury Merkle Tree Proof of Reserves, niezależna organizacja dokona snapshotu portfeli giełdy i połączy je w Merkle Tree.

Pomimo ujawnienia rezerw, notowania HT spadły o prawie 17% w ciągu ostatnich 24 godzin – podaje CoinGecko. W momencie pisania tego tekstu, aktywo jest notowane w pobliżu 4,4 USD.

Przypomnijmy, że giełda kryptowalut Binance również ujawniła swoje rezerwy w dniu 10 listopada.

huobi wycofuje 7 tokenów prywatności, w tym Monero i Dashreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.