Huobi ogłasza rebranding | Wiadomości | CrypS.

Huobi ogłasza rebranding

Redakcja
huobi wycofuje 7 tokenów prywatności, w tym Monero i Dash

Giełda kryptowalut Huobi przedstawiła zaktualizowaną strategię marki. Okazuje się, że porzuci swoją oficjalną nazwę Huobi Global.


Według oświadczenia, nowa nazwa “Huobi” składa się z dwóch znaków w języku chińskim. Pierwszy oznacza “wieczną witalność i jej związek z przyszłymi pokoleniami”, a drugi “determinację w dążeniu do zwycięstwa”.

Po zmianie nazwy, giełda będzie nadal rozwijać markę i skupiać się “w jak największym stopniu na polityce” korzystania z natywnego tokena HT. Aktywo pozostanie w sercu strategii biznesowej Huobi – twierdzi firma.

W ramach globalnej ekspansji giełda planuje otworzyć biuro reprezentacyjne na Karaibach.

Firma zwiększy również inwestycje w Azji Południowo-Wschodniej, Europie i innych regionach, aby rozszerzyć bazę użytkowników.

Huobi rozważy strategiczne fuzje i przejęcia, aby skalować swój biznes. Firma skupi się również na zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu blockchain i wirtualnych aktywów.

Pogłębienie relacji z regulatorami

W kwestii zgodności z przepisami, Huobi będzie nadal przestrzegać polityki regulacyjnej we wszystkich jurysdykcjach, pogłębiając swoje relacje z organami nadzoru. Założyciel Tron Foundation – Justin Sun skomentował rebranding w następujący sposób:

Z odświeżoną marką, nowym roadmapem i wskazówkami globalnej rady doradczej, jestem przekonany, że Huobi wzmocni swoją pozycję lidera na rynku i odzyska pierwsze miejsce wśród innych liderów branży.

W październiku firma inwestycyjna About Capital Management nabyła większościowy pakiet udziałów w Huobi Global. Media spekulowały, że ostatecznym beneficjentem transakcji był Sun. Przedsiębiorca zdementował te plotki. Giełda wyjaśniła, że został członkiem rady doradczej.

Dla przypomnienia, Justin Sun twierdził, że ma dużą pozycję w tokenach HT i planuje pomóc w zwiększeniu wartości tego aktywa.

huobi wycofuje 7 tokenów prywatności, w tym Monero i Dashreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.