Huobi dodaje bezpośrednie płatności Visa i Mastercard | Wiadomości | CrypS.

Huobi dodaje bezpośrednie płatności Visa i Mastercard

Mariusz Przepiórka
huobi otwiera się na europę, australię i wielką brytanię Huobi

Giełda kryptowalut Huobi poinformowała swoich klientów, że ułatwia płatności kartami Visa i Mastercard. Od teraz płatności kartami debetowymi i kredytowymi tych dwóch operatorów można zrealizować bezpośrednio na platformie giełdowej. Klienci nie muszą już korzystać z przekierowania do zewnętrznych portali płatniczych.

Huobi, mająca swą siedzibę na Seszelach poinformowała, że usługę płatniczą dostarcza Huobi Technology (z siedzibą w Gibraltarze). Jest to spółka z branży blockchain należąca do Huobi Global. Wcześniej klienci giełdy mogli dokonywać płatności kartami Visa i Mastercard, ale w ramach procedury weryfikacyjnej KYC musieli korzystać z osobnego interfejsu.

Nowa usługa dostępna w wielu krajach

Zdaniem Ciary Sun, wiceprezes Global Business w Huobi Group, usunięcie jednego z etapów wpłynie bardzo pozytywnie na doświadczenia użytkowników. Z zakupu kryptowalut za pomocą zintegrowanej usługi płatniczej mogą korzystać posiadacze kart Visa w większości krajów Europy oraz w Autralii. Korzystać z niej mogą również posiadacze karty Mastercard z Wielkiej Brytanii, Gibraltaru, Francji, Polski, Czech, Holandii i Australii.

huobi otwiera się na europę, australię i wielką brytanię
reklama
reklama