Hossa już trwa czy zacznie się w 2024 r.? Jak się na nią przygotować? | Wiadomości | CrypS.

Hossa już trwa czy zacznie się w 2024 r.? Jak się na nią przygotować?

Jacek Walewski
Bitcoin [BTC]

Dyrektor generalny Independent Reserve –  Adrian Przelozny – rozmawiał z portalem Cointelegraph o obecnej sytuacji na rynku kryptowalut. Jego zdaniem hossa na dobre rozpocznie się w 2024 roku


Hossa czai się za rogiem

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przygotować się na hossę, ponieważ wiemy, że kiedy hossa nadchodzi, wszystko dzieje się bardzo gwałtownie

– powiedział biznesmen.

Musisz mieć pewność, że masz odpowiednie procedury, ludzi i infrastrukturę, aby móc sobie z tym poradzić, gdy Twoja firma potroi się z dnia na dzień

– dodał.

Jego zdaniem “następne dwa lata będą dobre”.

To słuszna rada dla wszystkich przedsiębiorców na rynku – już teraz powinni rozwijać swoje biznesy pod kątem technologicznym, bowiem potem nie będą mieli już na to czasu.

Na to, że hossa czai się za rogiem lub już trwa, wskazał także w rozmowie z portalem Tommy Honan, szef strategii produktu w Swyftx. Przyznał, że widzi na zarządzanej przez siebie giełdzie wzrost aktywności.

Co ciekawe, na tym etapie Honan jest zdania, że to nie FOMO sprawia, że kurs BTC rośnie, ale umacniające się fundamenty.

Wszystkie nasze wskaźniki migają obecnie na zielono. Widzimy, że znaczna liczba klientów wraca na rynek po okresach bezczynności podczas bessy. Rynek się budzi, ale prawda jest taka, że nikt nie wie, na którym etapie cyklu się znajdujemy

– wyjaśnił.

Szara strefa

Dyrektor zarządzający Kraken Australia, Jonathon Miller, nie jest zaś w stanie określić, na jakim etapie jesteśmy.

Panuje błędne przekonanie, że na rynkach kryptowalut występuje tylko albo hossa, albo bessa. W rzeczywistości między nimi jest duża szara strefa

– stwierdził.

I on jednak przyznał, że rynek się umacnia i jest wiele powodów do optymizmu.

W podobnym tonie wypowiada się dyrektor generalny Binance Australia, Ben Rose. I on przyznał, że rynek musi się przygotować na hossę.

I faktycznie, kurs bitcoina nie był na tak wysokim poziomie od ponad roku. Nie widzimy jednak jeszcze wykładniczych wzrostów. Te zobaczymy zapewne dopiero po przebiciu ATH, czyli 69 000 USD.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.