HitBTC wprowadza trading z dźwignią i aplikację iOS | Wiadomości | CrypS.

HitBTC wprowadza trading z dźwignią i aplikację iOS

Mariusz Przepiórka
nowości na giełdzie kryptowalut hitBTC

HitBTC, jedna z czołowych giełd kryptowalutowych pod względem płynności rynkowej i dostępnych par walutowych, stworzyła mobilną wersję swojej platformy tradingowej na urządzenia z systemem iOS. Dodatkowo klienci otrzymają dostęp do handlu z dźwignią. 

Dotychczas aplikację obsługiwały jedynie urządzenia z systemem Android. Mobilna wersja HitBTC zawiera wszystkie najważniejsze funkcje platformy tradingowej, które wpłynęły na popularność giełdy wśród inwestorów. Giełda istniejąca od 2013 roku oferuje ponad 800 par walutowych, co jest najszerszą ofertą tego typu na rynku. Klienci korzystający z aplikacji mobilnej mają dostęp do pełnej oferty i mogą zawierać transakcje z poziomu swego telefonu. Aplikacja umożliwia również składanie różnych zleceń, dzięki czemu użytkownicy zyskują narzędzie do elastycznego korzystania ze swoich strategii inwestycyjnych. Nie brakuje w niej także narzędzi monitorujących i analizujących rynek.

Handel z dźwignia na HitBTC

Aplikacja na iOS nie jest jedyną nowością, z której mogą korzystać klienci giełdy. Użytkownicy głównej platformy tradingowej HitBTC mają już dostęp do dźwigni na poziomie 1:10. Nowa funkcja pozwoli na otwieranie pozycji o większej wartości przy mniejszym depozycie początkowym. Trading z dźwignią dostępny jest dla siedmiu par kryptowalutowych: BTC/USDT, ETH/USDT, BCH/USDT, XRP/USDT, ETH/BTC, BCH/BTC i XRP/BTC. Handel z dźwignią wiąże się jednak z dodatkowymi prowizjami, które użytkownicy muszą zapłacić oprócz normalnych prowizji transakcyjnych. Prowizje za użycie dźwigni są stałe i pobierane co osiem godzin. Klienci, którzy jeszcze nie handlowali przy użyciu dźwigni lub chcą wcześniej sprawdzić nową funkcję, mogą skorzystać z wersji demo platformy HitBTC.

nowości na giełdzie kryptowalut hitBTCreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.