HedgeUp przegoni Binance i OpenSea? Token projektu czarnym koniem tego sezonu | Wiadomości | CrypS.

HedgeUp przegoni Binance i OpenSea? Token projektu czarnym koniem tego sezonu

Jacek Walewski
Giełda

Rynek kryptowalut to bardzo dynamiczne miejsce. Inwestorzy na nim lubią szukać nowych potencjalnych hitów inwestycyjnych. Okazuje się, że namieszać może – przynajmniej zdaniem niektórych – HedgeUp (HDUP). Wiele osób uważa wręcz, że platforma może zająć miejsce OpenSea i giełdy Binance, zaś związany z nią token dać zarobić ogromny procent.


Giełda i token HedgeUp czarnymi koniami nowej hossy?

Token HDUP jest związany z platformą transakcyjną, które oferuje bezpieczeństwo środków i wysokie zwroty z inwestycji. Po imponujących wynikach w przedsprzedaży, wiele osób oczekuje się, że HedgeUp (HDUP) będzie nadal drożał. Powodem ma być też to, że platforma o tej samej nazwie ma zagrozić pozycji OpenSea, czyli rynkowi NFT, oraz Binance, największej giełdzie kryptowalut.

Skąd jednak ów hype związany z HedgeUp? To platforma, która łączy rzeczywiste narzędzia z cyfrowym zarządzaniem zasobami. Media wskazują, że może być „atrakcyjną alternatywą dla inwestorów poszukujących zróżnicowanych doświadczeń związanych z kryptowalutami, potencjalnie wypierając OpenSea i Binance”. W efekcie niektórzy analitycy przewidują nawet skok wartości HDUP o 2000%.

Czy faktycznie jest szansa na wielki sukces HedgeUp?

Pytanie brzmi jednak, czy faktycznie HedgeUp może stać się nowym centrum rynku kryptowalut i NFT, zaś powiązany z nim token hitem inwestycyjnym na miarę Binance Coina czy etheru.

Po pierwsze, sugerujemy podchodzić do tematu z rezerwą. Nie dlatego, że uważamy, że projekt nie ma szansy, by osiągnąć sukces. Chodzi bardziej o to, że świat kryptowalut zna już wiele przypadków coinów i tokenów, które nagle mocno drożały, by potem szybko stracić na wartości. Niedawno wszyscy zachwycali się memecoinami, które przechodziły krótki renesans. Dziś wiemy, że wiele z tych projektów było opartych na niemal klasycznym schemacie pump and dump. Nagle podniesiono ich wyceny, by równie nagle spuścić z nich powietrze, pozostawiając inwestorów z niemal bezwartościowymi tokenami.

HedgeUp (HDUP) ma jak na razie obiecujący start. Czy to jednak wystarczy? Przed inwestycją sugerujemy dokładne przeanalizowanie zalet tej giełdy i tokena.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.