Gwiazda UFC nawołuje do rezygnacji z usług Crypto.com - sponsora federacji | Wiadomości | CrypS.

Gwiazda UFC nawołuje do rezygnacji z usług Crypto.com – sponsora federacji

Mariusz Przepiórka
zawodnik ufc krytykuje sponsora crypto com

UFC była pierwszą organizacją mieszanych sztuk walki, która w 2021 roku nawiązała współpracę z giełdą kryptowalutową Crypto.com. Teraz jednak zawodnik występujący w walkach organizowanych przez UFC nawołuje swych kibiców do tego, by nie korzystali z usług giełdy.


Angielski wojownik Muhammad Mokaev skrytykował Crypto.com na Twitterze i zarzucił giełdzie „okradanie” użytkowników. – Nigdy nie używajcie @cryptocom! Okradają ludzi i jeśli macie tam pieniądze, to je wypłaćcie! – napisał Mokaev.

Mokaev rozwinął swoją wypowiedź w reakcji na wpis jednego z fanów, który zwrócił uwagę, że Crypto.com jest oficjalnym sponsorem organizacji UFC. Zawodnik wskazał, że giełda zablokowała konta obywateli rosyjskich i według niego jest to forma dyskryminacji.

– Okradają ludzi. Wystarczy, że masz rosyjskie obywatelstwo, a blokują Twoje konto i odmawiają wypłaty pieniędzy – napisał Mokaev. Wyraził również poparcie dla narodu rosyjskiego i poprosił obserwujących, aby nie obwiniali wszystkich za działania rządu.

W innym wpisie Mokaev zdecydowanie potwierdził swoje zdanie i zapowiedział, że nie zamierza usuwać tweeta ani wycofywać się z wypowiedzianej opinii, pomimo powiązań organizacji UFC z Crypto.com.

Mokaev debiutował w MMA w 2015 roku, a jego pierwsza walka trwała 58 sekund, bo tylko tyle potrzebował do zdemolowania przeciwnika ciosem zadanym kolanem. Podczas amatorskich występów zwrócił uwagę szejka Khalida Al Khalifa, który postanowił sfinansować karierę zawodnika w profesjonalnych organizacjach MMA. Obecnie Mokaev jest gwiazdą organizacji UFC.

zawodnik ufc krytykuje sponsora crypto comreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.