GTA 6 może wprowadzić kryptowaluty jako nagrody w grze

GTA 6 może wprowadzić kryptowaluty jako system nagradzania graczy

Anna Sutowicz
GTA VI kryptowaluty

Plotki sugerują, że GTA 6 może wprowadzić kryptowaluty jako system nagradzania za wykonanie niektórych misji.


W jednej z kontrowersyjnych serii gier komputerowych GTA 6 mogą pojawić się kryptowaluty. Na oficjalnym koncie na Twitterze Watcher.Guru opublikowano informacje związane z oczekiwaną grą. Prawdopodobnie następna odsłona kultowej serii będzie nagradzać graczy kryptowalutami za wykonanie niektórych misji:

Przecieki GTA 6 sugerują, że historia będzie miała miejsce w Kolumbii/Miami i będzie zawierała w grze nagrody w postaci #kryptowalut, które gracze będą mogli zarabiać i handlować.

Niektórzy gracze są podekscytowani, inni uważają, że byłaby to najgłupsza decyzja. Deweloperzy Grand Theft Auto nie wydali oficjalnego oświadczenia dotyczącego dodania aktywów kryptowalutowych.

Rockstar Games ogłosiło jednak na początku tego roku, że GTA 6 jest w trakcie opracowywania:

Z bezprecedensową długowiecznością GTA V, wiemy, że wielu z was pytało nas o nowy wpis w serii Grand Theft Auto. Z każdym nowym projektem, który rozpoczynamy, naszym celem jest zawsze znaczące wykraczanie poza to, co dostarczaliśmy wcześniej – i z przyjemnością potwierdzamy, że aktywne prace nad kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto są w toku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje, jak tylko będziemy gotowi, więc prosimy o śledzenie Rockstar Newswire w poszukiwaniu oficjalnych szczegółów.

W poprzedniej wersji gry GTA 5, gracze mogli wejść m.in. na rynki giełdowe, uzyskując w ten sposób dostęp do giełd LCN i BAWSAQ przez swoje smartfony i handlując akcjami na giełdzie. Nowe plotki krążące na temat raty GTA 6 sugerują, że gracze będą mogli otrzymać nową możliwość zarabiania pieniędzy poprzez kryptowaluty.

Co przyciąga deweloperów do NFT?

Tym, co przyciąga deweloperów do niewymiennych tokenów (NFT) i kryptowalut, jest nadzieja, że w ten sposób zarobią więcej pieniędzy. Jednak w pewnym sensie Rockstar już to ma. Na przykład, Grand Theft Auto 5 zostało sprzedane w ponad 165 mln egzemplarzy i zarobiło ponad 6 mld USD, w znacznej mierze dzięki mikrotransakcjom GTA Online.

GTA VI kryptowalutyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.