Google Play usuwa aplikacje z wiadomościami krypto? | Wiadomości | CrypS.

Google Play usuwa aplikacje z wiadomościami krypto?

Mariusz Przepiórka
google usunął ze swojego sklepu serwisy z wiadomościami na temat kryptowalut

Sklep z aplikacjami Google Play usunął aplikacje z wiadomościami o branży kryptowalut i blockchain. Taką informację podał serwis Cointelegraph, który zauważył brak własnej aplikacji w zasobach sklepu.

Obecnie niedostępne są m.in. aplikacje Cointelegraph i CoinDesk. Przedstawiciele portalu Cointelegraph zapewniają, że Google nie informował ich o planowanym usunięciu aplikacji z Google Play. Sami wysłali pytanie do Google, ale na razie nie otrzymali odpowiedzi.

To nie pierwszy przypadek, gdy Google uderza w kryptowaluty. Pod koniec grudnia ubiegłego roku sklep usunął aplikację MetaMask. Wcześniej zniknęło również kilka aplikacji służących do wydobywania kryptowalut. Ponadto dochodziło do usuwania kanałów związanych z branżą na należącym do Google Youtube.

google usunął ze swojego sklepu serwisy z wiadomościami na temat kryptowalutreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.