Giełda OKEx zaintegruje się z platformą P2P - Paxful | Wiadomości | CrypS.

Giełda OKEx zaintegruje się z platformą P2P – Paxful

Zerelik Maciej
giełda kryptowalut okex

Kryptowalutowa platforma peer-to-peer – Paxful, zintegruje swój serwis z jedną z największych giełd kryptowalut OKEx. Współpraca ta przyniesie obopólne korzyści i pomoże firmom zdobyć większą część globalnego rynku.

Integracja przyniesie obopólne korzyści

Jak podaje ogłoszenie z dnia 15 czerwca, partnerstwo będzie polegało na tym, że użytkownicy giełdy OKEx będą mieli możliwość zakupu kryptowalut przez platformę Paxful Kiosk. Umożliwi im to kupowanie kryptowalut, przy pomocy ponad 160 walut fiat, elektronicznych portfeli takich jak np. Revolut lub Paypal, czy nawet kart upominkowych.

Klienci Paxful natomiast, będą mieli dostęp do różnych opcji handlowych giełdy OKEx, takich jak transakcje spot, margin i futures. Oprócz tego będą mogli korzystać z rynków instrumentów pochodnych, poprzez zdecentralizowaną platformę giełdy – DEX.

„Partnerstwo pomiędzy OKex i Paxful otworzy nowe możliwości dla użytkowników oby platform. Będzie również sygnałem, że przemysł kryptowalutowy, jeśli jest to tylko możliwe, jednoczy się coraz bardziej, w celu wzajemnego wykorzystania swoich mocnych stron, i zapewnienia użytkownikom większych możliwości”.

– powiedział CEO i współzałożyciel Paxful, Ray Youseff.

Firmy mają nadzieję na zwiększenie swojej globalnej bazy klientów

W wyniku nowej integracji, firmy mają nadzieję przejąć większą część rynku w rejonach takich jak Wietnam, RPA, Argentyna, Kanada, Chile, Wenezuela, Japonia, Niemcy i Francja.

„Dzięki temu partnerstwu możemy dotrzeć do większej liczby użytkowników w rozwijających się regionach, wykorzystując istniejącą infrastrukturę i opcje płatności Paxful i dać im dostęp do korzyści płynących z zaawansowanej technologii i zróżnicowanego pakietu produktów OKEx”.

– powiedział dyrektor Generalny OKEx, Jay Hao.

W ostatnich miesiącach Paxful dokonał wielu zmian w swojej platformie. W kwietniu uruchomił handel P2P pomiędzy bitcoinem i złotem, a w maju zintegrował się z portflem Infinito, pozwalając posiadaczom portfeli na zakup bitcoina bezpośrednio od innych użytkowników.

giełda kryptowalut okex
reklama
reklama