Giełda OKEx zaintegruje się z platformą P2P - Paxful | Wiadomości | CrypS.

Giełda OKEx zaintegruje się z platformą P2P – Paxful

Maciej Żerelik
giełda kryptowalut okex

Kryptowalutowa platforma peer-to-peer – Paxful, zintegruje swój serwis z jedną z największych giełd kryptowalut OKEx. Współpraca ta przyniesie obopólne korzyści i pomoże firmom zdobyć większą część globalnego rynku.

Integracja przyniesie obopólne korzyści

Jak podaje ogłoszenie z dnia 15 czerwca, partnerstwo będzie polegało na tym, że użytkownicy giełdy OKEx będą mieli możliwość zakupu kryptowalut przez platformę Paxful Kiosk. Umożliwi im to kupowanie kryptowalut, przy pomocy ponad 160 walut fiat, elektronicznych portfeli takich jak np. Revolut lub Paypal, czy nawet kart upominkowych.

Klienci Paxful natomiast, będą mieli dostęp do różnych opcji handlowych giełdy OKEx, takich jak transakcje spot, margin i futures. Oprócz tego będą mogli korzystać z rynków instrumentów pochodnych, poprzez zdecentralizowaną platformę giełdy – DEX.

„Partnerstwo pomiędzy OKex i Paxful otworzy nowe możliwości dla użytkowników oby platform. Będzie również sygnałem, że przemysł kryptowalutowy, jeśli jest to tylko możliwe, jednoczy się coraz bardziej, w celu wzajemnego wykorzystania swoich mocnych stron, i zapewnienia użytkownikom większych możliwości”.

– powiedział CEO i współzałożyciel Paxful, Ray Youseff.

Firmy mają nadzieję na zwiększenie swojej globalnej bazy klientów

W wyniku nowej integracji, firmy mają nadzieję przejąć większą część rynku w rejonach takich jak Wietnam, RPA, Argentyna, Kanada, Chile, Wenezuela, Japonia, Niemcy i Francja.

„Dzięki temu partnerstwu możemy dotrzeć do większej liczby użytkowników w rozwijających się regionach, wykorzystując istniejącą infrastrukturę i opcje płatności Paxful i dać im dostęp do korzyści płynących z zaawansowanej technologii i zróżnicowanego pakietu produktów OKEx”.

– powiedział dyrektor Generalny OKEx, Jay Hao.

W ostatnich miesiącach Paxful dokonał wielu zmian w swojej platformie. W kwietniu uruchomił handel P2P pomiędzy bitcoinem i złotem, a w maju zintegrował się z portflem Infinito, pozwalając posiadaczom portfeli na zakup bitcoina bezpośrednio od innych użytkowników.

giełda kryptowalut okexreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.