Giełda kryptowalut Coinbase przestała działać | Wiadomości | CrypS.

Giełda kryptowalut Coinbase przestała działać

Filip Dzięciołowski
Coinbase awaria

Druga największa giełda kryptowalut na świecie kilka godzin temu doświadczyła awarii systemu i przestała działać. Dostępne na jej platformie usługi są obecnie niedostępne. 


  • Amerykańska platforma Coinbase przestała działać dziś o godzinie  4:15 UTC (O 6:15 naszego czasu),
  • Jak przekazano, doszło do przeciążenia jej systemu i obecnie trwają pracę nad rozwiązaniem problemu,
  • Dyrekcja giełdy zapewnia, że wszystkie środki klientów są bezpieczne.

Coinbase doświadcza awarii

Jeżeli zamierzaliście rozpocząć dzień od handlu cyfrowymi aktywami na drugiej największej na świecie giełdzie kryptowalut, będziecie musieli się wstrzymać z realizacją tego planu.

Otóż platforma amerykańskiej giełdy Coinbase doświadczyła kilka godzin temu przestoju w działaniu ich witryny, zarówno w wersji desktopowej, jak i aplikacji mobilnej. Gdy wejdziecie na oficjalną stronę giełdy, pojawia się komunikat “Usługa 503 tymczasowo niedostępna”.

Przeważnie przyczyna tego typu sytuacji leży w awarii serwerów lub ich przeciążeniu. Takie przestoje miały już miejsce w przeszłości, jak chociażby w dniu 28 lutego tego roku, gdy wolumen handlowy bitcoinem znalazł się na tak wysokim poziomie, że doszło właśnie do momentalnego zawieszenia prac na platformie.

Jak wygląda sytuacja giełdy Briana Armstronga na dany moment? Z informacji przekazanych przez support wynika, że zespół programistów bada problem i pracuje nad jak najszybszym przywróceniem wszystkiego do normy.

Zapewniono wszystkich użytkowników Coinbase, że ich środki pozostają w pełni bezpieczne.

Coinbase awariareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.