Gemini udostępni trading tokenami Brave | Wiadomości | CrypS.

Gemini udostępni trading tokenami Brave

Mariusz Przepiórka
Gemini logo big

Działająca na zasadzie open source przeglądarka Brave wkrótce uzyska dodatkową opcję rozprowadzania swojego tokena. Informację o udostępnieniu obrotu tokenem BAT opublikowała platforma Gemini. Zgodnie z komunikatem jej użytkownicy już od 24 kwietnia będą mogli wpłacać tokeny BAT na swoje konta. Obrót ma rozpocząć się „krótko po tej dacie”.

BAT będzie szóstą kryptowalutą obsługiwaną przez platformę Gemini. Obecnie są to BTC, ETH, BCH, LTC oraz ZEC. BAT będzie wymienny na USD, BTC i ETH. Walutę związaną z przeglądarką można zarobić poprzez udział w różnych działaniach, takich jak zgoda na wyświetlanie reklam w Brave.

W okresie ogólnoświatowej kwarantanny związanej z epidemią COVID-19 liczba użytkowników Brave znacząco wzrosła. Szef marketingu Des Martin przyznał, że w samym tylko marcu bieżącego roku z przeglądarki skorzystało milion nowych użytkowników. Tajemnicą sukcesu Brave może być duży nacisk, jaki kładzie ona na ochronę prywatności użytkowników.

Gemini logo bigreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.