Gate.io uruchamia bezprowizyjne zakupy kryptowalut i ogłasza konkurs | Wiadomości | CrypS.

Gate.io uruchamia bezprowizyjne zakupy kryptowalut i ogłasza konkurs

Mariusz Przepiórka
gate.io

Platforma kryptowalutowa Gate.io przygotowała świąteczne niespodzianki dla swoich klientów w postaci konkursu Futures Trading Competition, możliwości zakupu kryptowalut bez prowizji przy płatności walutami fiducjarnymi oraz elementów Web 3.0 Alpha.

Możliwość bezprowizyjnego zakupu kryptowaluty jest dostępna dzięki współpracy Gate.io z firmą Mercuryo. Bezprowizyjny zakup poprzez Mercuryo jest możliwy do 26 grudnia. Płatność realizowana jest za pomocą karty kredytowej, a Mercuryo obsługuje kilkanaście najpopularniejszych walut (niestety brak wśród nich złotego).

BEZPROWIZYJNY ZAKUP KRYPTOWALUT NA GATE.IO

Konkurs Futures Trading Competition uświetnia trzecią rocznicę działalności platformy handlowej Gate.io. Chętni mogą zarejestrować się do udziału w wydarzeniu od 22 grudnia 2021 do 17 stycznia 2022, a sam konkurs rozpocznie się już 7 stycznia i potrwa do 22 stycznia przyszłego roku. Udział mogą wziąć osoby, które mają na swoim rachunku ponad 200 USDT. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej platformy. Pula nagród wyniesie 2 miliony dolarów.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE GATE.IO

gate.ioreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.