Gate.io stała się szóstą największą platformą krypto futures | Wiadomości | CrypS.

Gate.io stała się szóstą największą platformą krypto futures

Zerelik Maciej
gate.io

Gate.io, stała się szóstą największą platformą krypto kontraktów terminowych na świecie. Jeszcze dwa miesiące temu plasowała się na piętnastym miejscu.

Zgodnie z danymi dostarczonymi przez CoinGecko, 24-godzinny wolumen obrotu kontraktami futures gate.io przekroczył 7,1 miliarda dolarów.

Marie Tatibouet, dyrektor ds. marketingu w Gate.io, powiedziała:

Platforma kontraktów terminowych na kryptowaluty Gate.io wzrosła ogromnie w ciągu ostatniego miesiąca, gdy turbulentne warunki rynkowe stały się bardziej widoczne. Przychylne słowo z ust i różnorodność produktów, które są oferowane, były głównymi czynnikami przyczyniającymi się do wzrostu naszej platformy kontraktów terminowych. Bierzemy sobie do serca opinie i sugestie użytkowników, aby dalej poszerzać naszą ofertę.”

Platforma kontraktów terminowych umożliwia użytkownikom handel na platformie, która oferuje wysoką płynność i stabilność, udowodniwszy, że pozostaje sprawna nawet podczas burzliwych warunków rynkowych. Użytkownicy mogą handlować ponad 200 parami kontraktów przy najniższych opłatach w branży. Jednocześnie mogą korzystać z jej innowacyjnych funkcji, takich jak premie kontraktowe, pozycje odwrócone, zaawansowana analiza kontraktów i ilościowe rozwiązania handlowe.

15 grudnia Gate.io rozpocznie pierwsze na świecie mistrzostwa w handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty. Celem tej kampanii jest nagrodzenie użytkowników, którzy sprawili, że „platforma jest tym, czym jest dzisiaj”. Gate.io przygotowało nagrody o wartości 2 mln USD.

Oprócz zapewnienia potężnej platformy do handlu kontraktami terminowymi, giełda spot Gate.io notuje również ponad 1100 monet i tokenów. Firma zainwestowała także sporo pieniędzy, aby rozwinąć swój rynek NFT Magic Box i platformę IEO.

gate.io
reklama
reklama