Gate.io stała się szóstą największą platformą krypto futures | Wiadomości | CrypS.

Gate.io stała się szóstą największą platformą krypto futures

Maciej Żerelik
gate.io

Gate.io, stała się szóstą największą platformą krypto kontraktów terminowych na świecie. Jeszcze dwa miesiące temu plasowała się na piętnastym miejscu.

Zgodnie z danymi dostarczonymi przez CoinGecko, 24-godzinny wolumen obrotu kontraktami futures gate.io przekroczył 7,1 miliarda dolarów.

Marie Tatibouet, dyrektor ds. marketingu w Gate.io, powiedziała:

Platforma kontraktów terminowych na kryptowaluty Gate.io wzrosła ogromnie w ciągu ostatniego miesiąca, gdy turbulentne warunki rynkowe stały się bardziej widoczne. Przychylne słowo z ust i różnorodność produktów, które są oferowane, były głównymi czynnikami przyczyniającymi się do wzrostu naszej platformy kontraktów terminowych. Bierzemy sobie do serca opinie i sugestie użytkowników, aby dalej poszerzać naszą ofertę.”

Platforma kontraktów terminowych umożliwia użytkownikom handel na platformie, która oferuje wysoką płynność i stabilność, udowodniwszy, że pozostaje sprawna nawet podczas burzliwych warunków rynkowych. Użytkownicy mogą handlować ponad 200 parami kontraktów przy najniższych opłatach w branży. Jednocześnie mogą korzystać z jej innowacyjnych funkcji, takich jak premie kontraktowe, pozycje odwrócone, zaawansowana analiza kontraktów i ilościowe rozwiązania handlowe.

15 grudnia Gate.io rozpocznie pierwsze na świecie mistrzostwa w handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty. Celem tej kampanii jest nagrodzenie użytkowników, którzy sprawili, że „platforma jest tym, czym jest dzisiaj”. Gate.io przygotowało nagrody o wartości 2 mln USD.

Oprócz zapewnienia potężnej platformy do handlu kontraktami terminowymi, giełda spot Gate.io notuje również ponad 1100 monet i tokenów. Firma zainwestowała także sporo pieniędzy, aby rozwinąć swój rynek NFT Magic Box i platformę IEO.

gate.ioreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.