Gate.io stała się szóstą największą platformą krypto futures | Wiadomości | CrypS.

Gate.io stała się szóstą największą platformą krypto futures

Redakcja
gate.io

Gate.io, stała się szóstą największą platformą krypto kontraktów terminowych na świecie. Jeszcze dwa miesiące temu plasowała się na piętnastym miejscu.

Zgodnie z danymi dostarczonymi przez CoinGecko, 24-godzinny wolumen obrotu kontraktami futures gate.io przekroczył 7,1 miliarda dolarów.

Marie Tatibouet, dyrektor ds. marketingu w Gate.io, powiedziała:

Platforma kontraktów terminowych na kryptowaluty Gate.io wzrosła ogromnie w ciągu ostatniego miesiąca, gdy turbulentne warunki rynkowe stały się bardziej widoczne. Przychylne słowo z ust i różnorodność produktów, które są oferowane, były głównymi czynnikami przyczyniającymi się do wzrostu naszej platformy kontraktów terminowych. Bierzemy sobie do serca opinie i sugestie użytkowników, aby dalej poszerzać naszą ofertę.”

Platforma kontraktów terminowych umożliwia użytkownikom handel na platformie, która oferuje wysoką płynność i stabilność, udowodniwszy, że pozostaje sprawna nawet podczas burzliwych warunków rynkowych. Użytkownicy mogą handlować ponad 200 parami kontraktów przy najniższych opłatach w branży. Jednocześnie mogą korzystać z jej innowacyjnych funkcji, takich jak premie kontraktowe, pozycje odwrócone, zaawansowana analiza kontraktów i ilościowe rozwiązania handlowe.

15 grudnia Gate.io rozpocznie pierwsze na świecie mistrzostwa w handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty. Celem tej kampanii jest nagrodzenie użytkowników, którzy sprawili, że “platforma jest tym, czym jest dzisiaj”. Gate.io przygotowało nagrody o wartości 2 mln USD.

Oprócz zapewnienia potężnej platformy do handlu kontraktami terminowymi, giełda spot Gate.io notuje również ponad 1100 monet i tokenów. Firma zainwestowała także sporo pieniędzy, aby rozwinąć swój rynek NFT Magic Box i platformę IEO.

gate.ioreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.