Gate.io przygotowuje niespodzianki z okazji 9. urodzin | Wiadomości | CrypS.

Gate.io przygotowuje niespodzianki z okazji 9. urodzin

Redaktor: Albert Czajkowski
gate.io obchodzi 9 urodziny

Giełda kryptowalut Gate.io poinformowała, że podczas obchodów 9. urodzin giełdy ujawni nową tożsamość marki. Zapowiedziano także wiele niespodzianek i konkursów.


Spółka zapowiada, że oprócz całkowitej zmiany logotypu uruchomi również aplikację Gate.io Lite i aplikację mini na telefony komórkowe. W ramach obchodów 9 rocznicy działalności Gate.io zorganizuje także liczne konkursy dla swych użytkowników. Łączna pula nagród ma wynieść aż 9 mln USD.

Weź udział w obchodach 9 urodzin Gate.io

Pierwszym wydarzeniem będzie konkurs, w którym można będzie wygrać m.in. sztabkę złota. Uczestnicy podzielą się w nim pulą nagród wynoszącą 50 000 USD, a zwycięzca konkursu otrzyma złoto o masie 999 gramów. W ramach urodzinowych obchodów giełda zorganizuje również zawody tradingowe i NFT.

Gate.io to działająca z Kajmanów giełda kryptowalut, która obsługuje 10 milionów użytkowników i znajduje się w pierwszej dziesiątce giełd pod względem obrotów. Platforma otrzymała ocenę 4,5 od Forbes Advisor w 2021 roku. Giełda stosuje się do zaleceń światowych regulatorów finansowych i może uniemożliwić dostęp do niektórych instrumentów rezydentom USA, Kanady i kilku innych krajów.

Przypominamy, że do 30 czerwca giełda Gate.io obniżyła prowizje handlowe dla dużych traderów, którzy przenieśli się z innych platform.

gate.io obchodzi 9 urodzinyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.