Gate.io i Coinify z promocyjną ofertą kupna kryptowalut bez prowizji | Wiadomości | CrypS.

Gate.io i Coinify z promocyjną ofertą kupna kryptowalut bez prowizji

Redaktor: Albert Czajkowski
gate.io

Spółki Gate.io i Coinify nawiązały współpracę, aby zaoferować inwestorom możliwość zakupu kryptowalut bez opłat manipulacyjnych. Oferta jest dostępna w ograniczonym okresie i trwa od 15 sierpnia do 29 sierpnia 2022. Użytkownicy Gate.io nie poniosą opłat manipulacyjnych w tym czasie, jeśli do płatności za kryptowaluty użyją opcji Coinfy.


Zerowe opłaty manipulacyjne obejmują wszystkie opłaty bankowe, opłaty związane z kartami kredytowymi i debetowymi i opłaty manipulacyjne. Organizatorzy promocji wskazują, że wciąż mogą istnieć dodatkowe koszty, takie jak opłaty sieciowe.

Skorzystaj z promocyjnej oferty Gate.io

Coinify jest jedną z czołowych europejskich platform walut wirtualnych. Korzysta z niej ponad 2,5 miliona zarejestrowanych traderów ze 180 krajów na całym świecie. Każdego dnia tysiące transakcji z portfeli kryptowalutowych, giełd, sklepów internetowych i lokalnych supermarketów odbywa się z pomocą Coinify. Spółka stara się również wypełnić lukę między tradycyjnymi walutami a  kryptowalutami, oferując konfigurowalne i łatwe do zintegrowania rozwiązanie do przetwarzania płatności.

Działania depozytowe na platformie w okresie promocji będą poddawane rygorystycznej kontroli. Za wszelkie złośliwe działania prowadzone we wskazanym okresie, w tym manipulacje transakcyjne i nielegalną masową rejestrację kont platforma anuluje nieuczciwym użytkownikom możliwość skorzystania z promocji.

gate.ioreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.