Elon Musk nie buduje nic w oparciu o Ethereum | Wiadomości | CrypS.

Elon Musk nie buduje nic w oparciu o Ethereum

Redakcja
elon musk

Społeczność kryptowalutowa od dawna wskazywała na współpracę Elona Muska z Ethereum. Musk jest dyrektorem generalnym futurystycznych firm Tesla i SpaceX. Zaprzeczył on jednak wszelkim podejrzeniom. W swoim ostatnim tweecie wyjaśnił, że obecnie nie jest zaangażowany w żadne projekty związane z Ethereum.

Elon Musk i Ethereum nie współpracują

Elon Musk odpowiedział na wpis zamieszczony rok wcześniej przez Williama Shatnera, który ogłosił, że dyrektor Tesli oraz Vitalik Buterin (twórca Ethereum) pracują razem nad wspólnym projektem. Musk zaprzeczył wszelkim podejrzeniom, ale jednocześnie stwierdził, że nie ma pozytywnej ani negatywnej opinii na temat ETH.

Chwilę po tweecie Muska, Shatner odpowiedział, że nadal go kocha, pomimo “że nie lubi on technologii blockchain”.

Elon Musk nie ma jasnego stanowiska w sprawie kryptowalut

Przemysł kryptowalutowy ma sporo entuzjastów oraz jeszcze więcej krytyków. Elon Musk to postać publiczna, która neutralnie wypowiada się zarówno o krypto jak i technologii blockchain. Przez lata wygłaszał liczne komentarze na temat tej technologii, ale żaden z nich nie ujawnił społeczności jego prawdziwych poglądów.

Na początku 2020 roku Elon Musk powiedział, że w przyszłości gotówka może zostać zastąpiona przez kryptowaluty. Na jego tweeterze można znaleść wiele wpisów dotyczących BTC czy Dogecoina. W jednym z nich, szef Tesli i Space X ujawnił, że posiada 0.25 BTC, co jest dosyć małą sumą jak na milionera…

elon muskreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.