Egera uruchamia sieć 3200 bitomatów w Polsce | Wiadomości | CrypS.

Egera uruchamia sieć 3200 bitomatów w Polsce

Albert Czajkowski
bitomaty egera

ATM Egera to zupełnie nowa sieć Bitomatów. Ledwie wystartowała, a już pretenduje do największej sieci w Polsce. Oferuje 3200 punktów stacjonarnych oraz 4000 PLN bez weryfikacji tożsamości.

W styczniu informowaliśmy o przemianie giełdy Bitclude w Egerę. Wtedy twórcy użyli dosyć enigmatycznego sformułowania, że mają jeszcze parę asów w rękawie. Wygląda na to, że jeden z nich został właśnie wyciągnięty – 3200 punktów ATM Egera!

liczba bitomatów

W 2021 CircleK zaskoczył nas planami postawienia 6 tysięcy bitomatów na stacjach paliw, ale to Stany Zjednoczone – a co z Polską?
Stacjonarne punkty wymiany pojawiają się dosyć szybko, ale to nie jest skala rewolucji na miarę CircleK.

W sukurs Polskiej społeczności zdaje się przychodzić Jakub Wierzcholski i 3200 punktów ATM Egera. Konkretna propozycja – gęsto zapełniona mapa i wymiana do 4000 PLN bez weryfikacji tożsamości, a wszystko to w najbliższej okolicy!

Punkty anonimowej wymiany kryptowalut to już nie tylko domena większych miast. Od teraz z wymiany skorzystają także mieszkańcy mniejszych miejscowości. Kryptowaluty wymienią przykładowi mieszkańcy Janowca, Rypina, a także Zblewa które zamieszkuje około 3500 osób!

Obecnie dostępna jest sprzedaż BTC, ale dostępny będzie również zakup.

Czego potrzeba do zakupu BTC w ATM Egera?

Bitomaty Egera wymagają jedynie imienia, nazwiska i numeru telefonu wymieniającego. Dane nie są przekazywane dalej, Egera nie weryfikuje również tożsamości użytkowników.

Jak sprzedać BTC w ATM Egera?

Przejdź na platformę atm.egera.com, a następnie podaj imię, nazwisko oraz numer telefonu. W następnym kroku Egera poprosi Cię o zweryfikowanie zamówienia, za pomocą kodu,
który otrzymasz w wiadomości SMS.

Po potwierdzeniu kodem, Egera wygeneruje adres do wpłaty BTC.

egera transakcja

Po zaksięgowaniu otrzymasz kod SMS, dzięki któremu wypłacisz środki w dowolnym punkcie z listy bankomatów Egera.

ATM Egera to nowa usługa o gigantycznym potencjale. Na chwilę obecną, dostępna jest tylko sprzedaż BTC, ale pojawi się również opcja kupna i wymiany innych kryptowalut niż BTC. Twórcy platformy deklarują, że to dopiero przedsmak możliwości Egery. Już niedługo platformę zasilą kolejne pary tradingowe, oraz nowe sposoby płatności, a tymczasem – twórcy prezentują ATM Egera.

bitomaty egerareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.