Donald Trump wystąpi na kluczowej konferencji poświęconej bitcoinowi | Wiadomości | CrypS.

Donald Trump wystąpi na kluczowej konferencji poświęconej bitcoinowi

Trump bitcoin

Prezydent Donald Trump pojawi się jako prelegent na Bitcoin 2024, największej na świecie konferencji poświęconej kryptowalutom, która odbędzie się w Nashville w stanie Tennessee w dniach 25–27 lipca. 


  • Donald Trump wystąpi na Bitcoin 2024, największej konferencji dot. kryptowalut. To część jego kampanii wyborczej
  • Na miejscu pojawią się jeszcze inni politycy, którzy wykazują zainteresowanie BTC,
  • Będą to m.in. Vivek Ramaswamy, Robert F. Kennedy Jr., Bill Hagerty i Marsha Blackburn.

Donald Trump na tegorocznej konferencji Bitcoin 2024

Bitcoin 2024 to oczywiście kontynuacja Bitcoin 2021, Bitcoin 2022 i Bitcoin 2023. Na tej pierwszej pojawił się prezydent Salwadoru Nayib Bukele. Wtedy też ogłosił, że bitcoin stanie się prawnym środkiem płatniczym w jego kraju.

Bitcoin 2022 i Bitcoin 2023 kontynuowały tradycję zapraszania ważnych polityków. I tak stały się miejscami przemówień m.in. dla Roberta F. Kennedy’ego Jr.

W tym roku na miejscu będzie można posłuchać aż dwóch kandydatów na prezydenta USA: wspomnianego już Roberta F. Kennedy’ego Jr., ale też Donalda Trumpa.

W przypadku Republikanina wszystko wpisuje się w jego kampanię wyborczą i próbę walki o elektorat fanów bitcoina. Niedawno spotkał się on z przedstawicielami największych kopalni BTC w USA, CleanSpark czy Riot Platforms. Rozmowy dotyczyły rozwoju rynku miningu. Trump buńczucznie ogłosił też, że chce, by pozostałe do wyemitowania bitcoiny zostały wykopane w USA.

Kogo jeszcze będzie można posłuchać?

Co ważne, oprócz Trumpa i Kennedy’ego na miejscu pojawi się w roli prelegenta też były kandydat na prezydenta, Vivek Ramaswamy, który może być przyszłym członkiem gabinetu lidera Republikanów. Do tego na scenę wejdą republikańscy politycy Bill Hagerty i Marsha Blackburn.

Sam Kennedy wygłosił na Bitcoin 2023 przemówienie programowe. Oficjalnie poparł w nim rynek kryptowalut i obiecał, że jako prezydent zapewni, że prawo ludzi do posiadania i używania bitcoinów będzie “nienaruszalne”.

Z tej dwójki – Kennedy’ego i Trumpa – to ten drugi ma zdecydowanie większe szanse na prezydenturę. Wiele wskazuje na to, że wygra wybory prezydenckie i pokona Joe Bidena. Będzie to oznaczało zmianę polityki USA względem kryptowalut.

Trump bitcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.