Donald Trump wydał kolekcję NFT. Rozeszła się w 12 godz. | Wiadomości | CrypS.

Donald Trump wydał kolekcję NFT. Rozeszła się w 12 godz.

Anna Sutowicz
Trump wydaje niewymienne tokeny

Były prezydent USA, Donald Trump wydał swoją kolekcję niewymiennych tokenów (NFT). Jego cyfrowe karty kolekcjonerskie wyprzedały się w 12 godzin.


Donald Trump, który w przeszłości wyrażał złą opinię o kryptowalutach, wydał swoją kolekcję niewymiennych tokenów (NFT). Karty przedstawiają go w różnych postaciach, w tym jako superbohatera, szeryfa z Dzikiego Zachodu, astronautę i kierowcę Nascar. Były prezydent USA twierdzi, że niewymienne tokeny są świetnym prezentem na Boże Narodzenie.

Moja oficjalna kolekcja cyfrowych kart kolekcjonerskich Donalda Trumpa jest tutaj! (…) Byłyby świetnym prezentem na Boże Narodzenie. Nie czekaj. Znikną, jak sądzę, bardzo szybko!” – stwierdził Trump.

Loteria związana z uruchomieniem kolekcji oferuje nagrody, wśród których znajduje się m.in. rozmowa 1 na 1 na platformie Zoom, uroczysta kolacja lub godzina gry w golfa a to wszystko z Donaldem Trumpem:

Będę też prowadził rozmowy przez Zoom, spotkania jeden na jednego, rozdawał pamiątki z autografami i wiele więcej – powiedział były prezydent w filmie promującym jego NFT.

Według strony internetowej kolekcji Collect Trump Cards cena jednej karty to „tylko 99 USD!”.

NFT Donalda Trumpa wyprzedane w 12 godzin

Niewymienne tokeny Trumpa były powszechnie wyśmiewane zarówno przez zwolenników, jak i przeciwników byłego prezydenta.

Ten, kto kazał Trumpowi to zrobić, powinien zostać zwolniony – napisali na Twitterze Keith i Kevin Hodge, zwolennicy Trumpa i komicy stand-up.

Według danych OpenSea, cała kolekcja wyprzedała się w ciągu ok. 12 godzin. Ogłoszenie Trumpa o wydaniu niewymiennych tokenów następuje po ujawnieniu jego kampanii prezydenckiej w 2024 roku.

Trump wydaje niewymienne tokenyreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.