Dlaczego Robert Kiyosaki kocha Bitcoina? | Wiadomości | CrypS.

Dlaczego Robert Kiyosaki kocha Bitcoina?

robert kiyosaki

Robert Kiyosaki, znany amerykański inwestor, biznesmen, mówca motywacyjny i autor bestsellerowej książki “Rich Dad, Poor Dad”, wyraził niedawno swój podziw dla Bitcoina (BTC) i pochwalił jego zdolność do wytrzymania próby czasu.


Według Kiyosakiego, sukces kryptowaluty można przypisać jej zdecentralizowanej naturze. Jest ona bowiem napędzana przez ludzi, a nie przez zarząd Rezerwy Federalnej lub rząd Stanów Zjednoczonych.

Oto dlaczego Kiyosaki kocha Bitcoin

W piątkowym tweecie Kiyosaki opowiedział pewną historię. Autor kilka lat temu obserwował jak BTC wspina się do 20 000 USD, a następnie spada poniżej 4 000 USD. Kiyosaki kupił więcej BTC, gdy ten wspiął się z powrotem do 6000 USD.

Jako zdecydowany zwolennik edukacji finansowej, Kiyosaki podkreślił znaczenie zrozumienia potencjału Bitcoina i jego roli w przyszłości finansów.

Inwestor patrzy na BTC, złoto i srebro w ten sam sposób i wciąż zachęca ludzi do nabywania większej ilości w ramach przygotowań do zbliżającego się krachu rynkowego na dolarze amerykańskim. Kiyosaki niedawno zapowiadał też, że zamierza zwiększyć swoją ekspozycję na cyfrowe aktywa i metale szlachetne, ponieważ Fed, Departament Skarbu USA i prezydent Joe Bideon to “kłamcy”.

Kiyosaki wierzy, że BTC dotrze do 100 000 USD

Kiyosaki uważa, iż Bitcoin jest jedyną opłacalną inwestycją w ramach przestrzeni krypto. Jest bowiem uznawany za towar, w przeciwieństwie do większości alternatywnych monet (altcoinów), które coraz częściej noszą znamiona papierów wartościowych.

Kiyosaki uważa także, że BTC wkrótce osiągnie poziom 100 tys. dolarów. W lutym przewidział, że do 2025 r. wiodąca kryptowaluta będzie warta 500 000 USD, podczas gdy złoto i srebro będą handlować odpowiednio po 5000 USD i 500 USD.

robert kiyosakireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.