Deweloper w Dubaju zaakceptuje płatności w kryptowalutach | Wiadomości | CrypS.

Deweloper w Dubaju zaakceptuje płatności w kryptowalutach

Anna Sutowicz
Deweloper nieruchomości w Dubaju akceptuje płatności Bitcoin i Ethereum

Damac Properties to główny deweloper z siedzibą w Dubaju. Ujawnił, że będzie akceptował płatności w BTC i ETH.


Rośnie liczba firm z siedzibą w Dubaju akceptujących płatności kryptowalutami. Jednym z najnowszych przykładów jest Damac Properties. Według Khaleej Times, deweloper poinformował o umożliwieniu inwestorom płatności w BTC i ETH.

Deweloper dostrzega potencjał kryptowalut i uznaje, że takie ułatwienie zakupów nieruchomości może zrewolucjonizować branżę. Dyrektor generalny Damac, Ali Sajwani, komentując decyzję firmy o przyjęciu płatności w kryptowalutach powiedział:

Ten ruch w kierunku klientów posiadających kryptowaluty jest jedną z naszych inicjatyw mających na celu przyspieszenie rozwoju nowej gospodarki dla nowszych pokoleń i dla przyszłości naszej branży. Dla globalnych firm, takich jak nasza, kluczowe znaczenie ma pozostawanie na szczycie ewolucji. Oferowanie jeszcze jednego trybu transakcyjnego jest ekscytujące i cieszymy się, że możemy docenić wartość, jaką ta technologia przynosi naszym klientom.

Deweloperzy w metaverse

Niedawno Damac Group, czyli macierzysta firma Damac Properties, ogłosiła, że ​​zamierza budować cyfrowe miasta w metaverseGrupa Damac planuje zainwestować w projekt kapitał do 100 mln USD. Hussain Sajwani, założyciel DAMAC stwierdził, że zależy im na pionierskich możliwościach, które oferuje metaverse:

Próbując dostosować się do postępowych trendów w biznesie, rozszerzamy naszą ofertę w sferze metaverse, aby skorzystać z wielu możliwości, jakie stwarza. Zależy nam na pionierskich możliwościach, jakie oferuje metaverse w sposób, który pozwala nam być bardziej połączonym i zaangażowanym z naszymi klientami i ich interesami.

Firma Damac Properties została założona w 2002 roku. Oferuje nieruchomości m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dubaj ustanowił regulatora

W marcu tego roku, władze Dubaju wykonały istotny krok w dziedzinie aktywów cyfrowych. Wprowadziły pierwszą ustawę regulującą kwestie związane z aktywami wirtualnymi i ustanawiły organ regulacyjny dla tego sektora. Nowy organ regulacyjny jest odpowiedzialny za udzielanie licencji firmom zajmującym się aktywami cyfrowymi. Posiada autonomię prawną i finansową w stosunku do branży aktywów cyfrowych.

Deweloper nieruchomości w Dubaju akceptuje płatności Bitcoin i Ethereum
reklama
reklama