Demon z zespołu Kiss dodał 300,000 USD w ADA do swojego portfolio | Wiadomości | CrypS.

Demon z zespołu Kiss dodał 300,000 USD w ADA do swojego portfolio

Konrad Juszczyk
Gitarzysta z zespołu Kiss - Gene Simmons inwestuje 300,000 dolarów w kryptowalutę Cardano

Basista Kiss, Gene Simmons, ponownie pochwalił się na Twitterze, swoimi nowymi nabytkami kryptograficznymi twierdząc, że teraz zainwestował w Cardano (ADA).

Nowa inwestycja od Simmonsa

Legendarny basista zespołu rockowego Kiss i niedawny „wyznawca” Dogecoinów, Gene Simmons, ogłosił sześciocyfrową inwestycję w Cardano (ADA). Dziś (19 lutego) Simmons ujawnił na Twitterze, że kupił ADA o wartości 300,000 dolarów. Podkreślił on, że nie jest analitykiem finansowym, mimo to chce podzielić się projektami, w które wierzy. Warto wspomnieć, że token od Cardano jest obecnie wyceniany na 0,91 USD i jest 6. co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej wynoszącej ponad 28 miliardów USD.

Gene Simmons być może nie jest totalnym laikiem w świecie kryptowalut i nie traktuje tych inwestycji jak hazardu, co wiele osób mu zarzuca. Biorąc pod uwagę dziejszy wzrost BNB i inwestycję Simmonsa przed tygodniem 300,000 USD w token od Binance, możemy wnioskować, że o ile nie wyszedł, to jego pozycja jest obecnie warta ponad 600,000 USD. 

Założyciel Cardano Charles Hoskinson, powitał Simmonsa w społeczności i zaprosił go do skontaktowania się z nim w razie ewentualnych problemów. W ciągu ostatniego tygodnia ujawnił również falę inwestycji, w tym zakup BTC 7 miesięcy temu, ETH o wartości 300,000 USD oraz BNB o wartości 300,000 USD. Współzałożyciel Kiss podkreślił również swoim fanom w tweecie, jak ważne jest przeprowadzenie własnych badań (złota zasada na rynku kryptowalut DYOR – Do Your Own Research) przed zainwestowaniem, i odepchnął sceptyków, którzy oskarżyli go o otrzymywanie wynagrodzenia za wyrażanie poparcia dla konkretnych kryptowalut.

Gitarzysta z zespołu Kiss - Gene Simmons inwestuje 300,000 dolarów w kryptowalutę Cardanoreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.