Daymak Spiritus na żywo wydobywa kryptowaluty | Wiadomości | CrypS.

Daymak Spiritus na żywo wydobywa kryptowaluty

Konrad Juszczyk
Samochód elektryczny Daymak Spiritus na żywo wydobywa kryptowaluty

Spiritus, czyli innowacyjny model samochodu elektrycznego wyprodukowanego przez producenta lekkich pojazdów Daymak, wydobywa kryptowaluty w stanie bezczynności, aby przedstawić tę innowacyjną funkcję.

Test jeżdżącej koparki kryptowalut

Kanadyjska firma motoryzacyjna Daymak ogłosiła, że ​​pierwszy prototyp swojego pojazdu elektrycznego Daymak Spiritus, o którym pisaliśmy na początku czerwca, rozpoczął testowe wydobycie bitcoina (BTC), ethereum (ETH), dogecoina (DOGE) i kilku innych kryptowalut. Proces jest transmitowany na YouTube przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby na bieżąco przedstawiać wyniki płynące z wydobycia kryptowalut za pomocą samochodu. Według filmu hashrate pojazdu wynosi około 194 MH/s, przy poborze mocy wynoszącej 487 watów, a dzienny zysk szacowany jest na 12 USD.

Daymak uruchamia ten kanał, aby zaprezentować i edukować rynek na temat wielu potencjalnych zastosowań kryptowalut. Wiele osób wciąż nie ma pojęcia, czym są kryptowaluty ani w jaki sposób je wydobywać. Potencjał jest nieskończony i chcemy pokazać wszystkim, ile może zarobić jeden samochód. – powiedział Aldo Baiocchi, prezes Daymak.

Coś więcej o Daymak Spiritus

Spiritus trafi do sprzedaży w 2023 roku. Zamówienia w przedsprzedaży są dostępne za stałą cenę 18 495 USD. W ciągu pierwszych 60 dni kwota zamówień przedpremierowych na ten model sięgnęła 350 mln USD. Warto podkreślić, że firma planuje opatentować technologię zawartą w Daymaku i zaoferować ją innym markom motoryzacyjnym. Dzięki technologii wydobycia kryptowalut, Daymak stał się pierwszym samochodem w historii, który może stale zarabiać dla swojego właściciela.

Technologia blockchain i kryptowaluty to dwie najbardziej przełomowe innowacje naszych czasów i jesteśmy dumni, że jesteśmy pierwszym producentem samochodów w historii, który włączy je do naszej oferty Spiritus EV. – powiedział Aldo Baiocchi.

Samochód elektryczny Daymak Spiritus na żywo wydobywa kryptowaluty
reklama
reklama