Czas na naprawdę potężnego memecoina! Binance ogłasza konkurs na 1 mln USD | Wiadomości | CrypS.

Czas na naprawdę potężnego memecoina! Binance ogłasza konkurs na 1 mln USD

Jacek Walewski
Memecoiny

Binance zamierza jak najlepiej wykorzystać panującą modę na memecoiny. Giełda ogłosiła właśnie konkurs na innowacyjność w tym temacie. Zapłaci zwycięzcy 1 mln USD. Jak wygrać? Należy zbudować w sieci BNB Chain megamemecoina!


  • Binance ogłosiło konkurs na stworzenie supermemecoina,
  • Nagroda to aż milion USD!

Binance chce mieć swojego memecoina

Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem bitwy na innowacje BNB Chain Meme, w której do zgarnięcia jest nagroda aż do 1 miliona dolarów!

– podała wczoraj giełda.

Jak dodano, “to ekscytująca okazja dla programistów i twórców, aby zaprezentować swoją kreatywność i rywalizować o niesamowite nagrody”.

I faktycznie, milion dolarów potrafi podekscytować największego ponuraka. Do tego zabawa może być przednia – w końcu chodzi o memecoiny. I to do tego “innowacyjne”.

Teraz zasady. Jak wynika z wpisu na blogu potencjalni twórcy memecoinów mają czas do 9 kwietnia na rejestrację w konkursie. Ten ostatni odbędzie się następnego dnia, a finaliści i zwycięzcy zostaną ogłoszeni około miesiąc później. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcy trzy tygodnie po ogłoszeniu wygranej.

Milion dolarów Schrodingera

Pula nagród jest „dynamiczna”. Co to oznacza? To jest do wygrania ten milion dolarów, czy też nie? I tak, i nie (tak, wiemy, że kochacie takie odpowiedzi!).

Dynamiczna pula nagród może sięgać nawet 1 miliona USD, a ostateczna kwota zależy od całkowitego wolumenu obrotu zakwalifikowanymi memecoinami w okresie trwania konkursu. Im wyższy wolumen obrotu, tym większa pula nagród

tłumaczy firma.

Ostateczna pula nagród zostanie podzielona pomiędzy kwalifikujących się uczestników na podstawie ich rankingu w trzech kategoriach: całkowity wolumen obrotu, kapitalizacja rynkowa i posiadacze społeczności memcoinów

– dodano.

Każdy, kto spełnia warunki konkursu, może zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji internetowej, do której link znajduje się w poście na blogu firmy, czyli tutaj.

Czy konkurs ma sens? Z jednej strony, to fajna zabawa. Tyle że pamiętajmy, że to wciąż memecoiny. Tak, wiemy, że jest teraz na nie moda, ale pamiętajcie, że to nadal projekty bez fundamentów, które nie rozwiązują konkretnych potrzeb rynku. Niewiele różnią się od kapsli Tazos z lat 90.

Memecoinyreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.