Crypto.com wprowadza program ochrony rachunków | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com wprowadza program ochrony rachunków

Mariusz Przepiórka
crypto.com wprowadza ubezpieczenie kont klientów do kowty 250000 usd

Giełda kryptowalutowa Crypto.com poinformowała o uruchomieniu programu ochrony rachunków (Account Protection Programme). Usługa jest dostępna dla klientów giełdy i użytkowników aplikacji Crypto.com w Portugalii, Irlandii, Grecji, Finlandii, Norwegii, Bułgarii oraz Polsce.


Program chroni klientów giełdy w przypadku, gdy nieuprawniony podmiot zewnętrzny uzyska dostęp do rachunku klienta i dokona wypłaty środków. Użytkownicy, którzy spełniają określone kryteria, mogą w ramach program uzyskać zwrot nawet do 250 tys. USD. Należy wówczas skontaktować się z giełdą w ciągu 30 dni od wystąpienia zdarzenia objętego ochroną.

Aby uczestniczyć w programie ochrony rachunków klienci muszą:

  • Uruchomić uwierzytelnianie wieloskładnikowe dla wszystkich typów transakcji, jeśli jest ono dostępne
  • Ustawić kod zapobiegający atakom phishingowym (Anti-Phishing Code)
  • Włączyć 24-godzinną blokadę wypłaty na nowe adresy
  • Upewnić się, że urządzenie, z którego korzystają nie jest zainfekowane

W przypadku niedopełnienia tych warunków klienci giełdy nie będą mogli korzystać z ochrony w ramach programu.

Więcej szczegółów na stronie giełdy.

crypto.com wprowadza ubezpieczenie kont klientów do kowty 250000 usdreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.