Crypto.com sponsorem teamu F1 Aston Martin | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com sponsorem teamu F1 Aston Martin

Mariusz Przepiórka
Crypto.com sponsorem teamu F1 Aston Martin

Kryptowalutowa giełda Crypto.com podpisała umowę partnerską z brytyjskim producentem luksusowych samochodów, firmą Aston Martin, i na jej mocy będzie sponsorem zespołu Aston Martin rywalizujacego w wyścigach Formuły 1. Według doniesień portalu Insider, strony podpisały wieloletnią umowę, jednak jej szczegóły nie zostały ujawnione. Nie wiadomo również w jaki sposób Crypto.com będzie reklamować się za pośrednictwem zespołu F1.

Fakt, że firma zajmująca się kryptowalutami może wyjść poza swoją branżę i dokonać czegoś takiego, a także połączyć siły z tak szanowaną marką, o tak ogromnej tradycji jak Aston Martin, świadczy o tym, że branża dojrzewa – powiedział dyrektor generalny Crypto.com Kris Marszalek.

Firma Aston Martin jest znana na całym świecie z produkcji luksusowych, szybkich samochodów. Jej globalna popularność to m.in. efekt serii filmów o Jamesie Bondzie, który korzystał z samochodów tej marki. Umowa sponsorska została podpisana w przełomowym roku, kiedy to Aston Martin po 61 latach przerwy powrócił na tory F1 z własnym zespołem.

Sponsoring sportowy zyskuje na znaczeniu

Sponsoring sportowy w branży tradingowej w ciągu ostatnich kilku lat zyskał ogromną popularność. Wiele platform brokerskich stało się głównymi sponsorami najlepszych klubów piłkarskich. Teraz, wraz ze wzrostem popytu na waluty cyfrowe, firmy kryptowalutowe przejmują inicjatywę w takim sponsoringu, dążąc do zwiększenia rozpoznawalności własnych marek. Giełda Crypto.com podpisała tą ważną dla siebie umowę w czasie, gdy notuje ogromny napływ użytkowników. Według danych spółki, liczba użytkowników w październiku ubiegłym roku osiągnęła 10 milionów.

F1 aston martin

Oprócz zwykłego sponsoringu sportowego, Aston Martin ma dodatkowe plany bezpośredniego zaangażowania się w kryptowaluty w ramach współpracy z nowym partnerem. Dyrektor ds. handlowych Aston Martin F1 Jefferson Slack wskazał, że spółka jest zainteresowana NFT oraz systemami płatniczymi. Współpraca z Crypto.com ma pomóc firmie z branży motoryzacyjnej zrozumieć nową dla niej branżę.

Crypto.com sponsorem teamu F1 Aston Martinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.