Crypto.com dodaje 37 nowych tokenów do swojego portfela DeFi | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com dodaje 37 nowych tokenów do swojego portfela DeFi

Maciej Żerelik
crypto.com defi

Crypto.com, wiodący dostawca usług kryptowalutowych płatności, ogłosił wprowadzenie wsparcia dla 37 nowych tokenów w swoim portfelu DeFi.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, portfel będzie teraz obsługiwać natywne tokeny wiodących protokołów DeFi. Należą do nich UNI (Uniswap), YFI (Yearn Finance), LRC (LoopRing) i inne.

Portfel DeFi Crypto.com jest bardzo wyjątkowym produktem, ponieważ użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi. Dodatkowo zapewnia przyjazny dla użytkownika dostęp do zdecentralizowanego ekosystemu finansowego i jest zasilany przez CRO.

Aby korzystać z portfela DeFi, użytkownicy nie potrzebują konta na platformie Crypto.com. W przeciwieństwie do aplikacji Crypto.com, która jest scentralizowanym powiernikiem, DeFi Wallet jest portfelem w całości zarządzanym przez użytkownika. W rzeczywistości użytkownicy, którzy przechowują swoje cyfrowe monety w Portfelu DeFi, posiadają do nich wszelkie prawa.

Bardzo dokładne informacje o cenach

Portfel DeFi zapewnia także zaufane kanały cenowe. Ostatnio do podłączono do niego dane referencyjne Chainlink. Dzięki temu, portfel zapewnia użytkownikom zawsze dokładne i przejrzyste informacje o cenach. Crypto.com uruchomiło również pierwsze „CRO Decentralized Reference Data” w sieci Chainlink. Pomoże to platformie poprawić decentralizację i przejrzystość.

Co więcej, Crypto.com pogłębiło swoją integrację z ekosystemem DeFi wprowadzając produkt podobny do Binance Swap. Usługa znana jako DeFi Swap, umożliwia użytkownikom wymianę tokenów DeFi i CeFi. Dodatkowo, dostawcy płynności (LP) mogą uzyskać potrójny zysk.

crypto.com defireklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.