Crypto.com dodaje 37 nowych tokenów do swojego portfela DeFi | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com dodaje 37 nowych tokenów do swojego portfela DeFi

Zerelik Maciej
crypto.com defi

Crypto.com, wiodący dostawca usług kryptowalutowych płatności, ogłosił wprowadzenie wsparcia dla 37 nowych tokenów w swoim portfelu DeFi.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, portfel będzie teraz obsługiwać natywne tokeny wiodących protokołów DeFi. Należą do nich UNI (Uniswap), YFI (Yearn Finance), LRC (LoopRing) i inne.

Portfel DeFi Crypto.com jest bardzo wyjątkowym produktem, ponieważ użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi. Dodatkowo zapewnia przyjazny dla użytkownika dostęp do zdecentralizowanego ekosystemu finansowego i jest zasilany przez CRO.

Aby korzystać z portfela DeFi, użytkownicy nie potrzebują konta na platformie Crypto.com. W przeciwieństwie do aplikacji Crypto.com, która jest scentralizowanym powiernikiem, DeFi Wallet jest portfelem w całości zarządzanym przez użytkownika. W rzeczywistości użytkownicy, którzy przechowują swoje cyfrowe monety w Portfelu DeFi, posiadają do nich wszelkie prawa.

Bardzo dokładne informacje o cenach

Portfel DeFi zapewnia także zaufane kanały cenowe. Ostatnio do podłączono do niego dane referencyjne Chainlink. Dzięki temu, portfel zapewnia użytkownikom zawsze dokładne i przejrzyste informacje o cenach. Crypto.com uruchomiło również pierwsze „CRO Decentralized Reference Data” w sieci Chainlink. Pomoże to platformie poprawić decentralizację i przejrzystość.

Co więcej, Crypto.com pogłębiło swoją integrację z ekosystemem DeFi wprowadzając produkt podobny do Binance Swap. Usługa znana jako DeFi Swap, umożliwia użytkownikom wymianę tokenów DeFi i CeFi. Dodatkowo, dostawcy płynności (LP) mogą uzyskać potrójny zysk.

crypto.com defi
reklama
reklama