Cream Finance odzyskało 16 milionów dolarów ze skradzionych funduszy | Wiadomości | CrypS.

Cream Finance odzyskało 16 milionów dolarów ze skradzionych funduszy

Redakcja
Hakerzy wycofują ponad 18 milionów dolarów z Cream Finance

Niedawno informowaliśmy, że projekt Cream Finance padł ofiarą hakerów po raz drugi w tym roku. Teraz okazuje się, że zespołowi udało się odzyskać ponad 16 milionów dolarów z łupu.

Pod koniec zeszłego miesiąca informowaliśmy, że protokół zdecentralizowanych finansów Cream Finance doznał naruszenia bezpieczeństwa w wyniku którego skradziono około 25 milionów dolarów w ETH i AMP. W tym czasie, zespół stojący za projektem obiecał przeprowadzić dochodzenie i zapewniać regularne aktualizacje.

Teraz, około miesiąc po incydencie, Cream przedstawił pozytywne wieści. Zespołowi udało się bowiem odzyskać dużą część skradzionych środków.

Projekt zapewnił, że jego pełne zaangażowanie doprowadziło do odzyskania ponad 5150 ETH. Przy dzisiejszych cenach, kwota ta odpowiada ponad 16 milionom dolarów. Niemniej jednak, w rękach hakerów nadal pozostało kilka milionów.

Cream dodatkowo wyjaśnił, że podmioty zaangażowane w odzyskanie środków otrzymały 50% nagrody. Protokół DeFi uhonorował też swoje tradycyjne 10% bug bounty, pozwalając hakerowi zatrzymać 10% łupu.

Hakerzy wycofują ponad 18 milionów dolarów z Cream Financereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.