CoinMarketCap wypuszcza TV show | Wiadomości | CrypS.

CoinMarketCap wypuszcza TV show

Dawid Kucharczyk
coinmarketcap

Serwis CoinMarketCap uruchamia nowy program telewizyjny o nazwie “Killer Whales”, inspirowany popularnym serialem telewizyjnym “Shark Tank”.


Aby stworzyć produkt, CoinMarketCap nawiązał współpracę z firmą rozrywkową Web3 Hello Labs. Nowy program pozwoli przedsiębiorcom zaprezentować swoje projekty przed jurorami Killer Whales. Wiadomo, że wśród jurorów znajdą się znane i wpływowe osoby, a także założyciele firm z Web3. Jonathan Isaac, dyrektor marketingu CoinMarketCap powiedział:

Killer Whales to zabawna i ekscytująca okazja, aby przenieść przedsiębiorczą energię przestrzeni Web3 do domów na całym świecie.

Do udziału w programie można zgłaszać się od 2 maja na Hello.one i CoinMarketCap. Selekcja odbędzie się w kilku turach w Hollywood.

Kiedy premiera?

Filmowanie rozpocznie się w czerwcu, natomiast data premiery samego show nie jest znana. Pojawiają się również informacje, że show ma zostać wydane w głównych serwisach streamingowych oraz na Hello Labs Hello TV.

CEO Hello Labs, Sander Gortges, powiedział:

Naszym celem jest otwarcie drzwi do Web3 dla kolejnego miliarda użytkowników.

W ostatnim czasie pojawiło się kilka programów telewizyjnych związanych z Web3. Istnieją również plany uruchomienia programu na Fox o nazwie Krapopolis w 2023 roku.

coinmarketcapreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.