CoinDeal przenosi się na Grenadyny | Wiadomości | CrypS.

CoinDeal przenosi się na Grenadyny

Michał Misiura
giełda kryptowalut coindeal wkracza na rynek kontraktów futures. W ofercie znalazły się 2 pierwsze pary - BTC/PLN i BTC/USD z dźwignią 1:50

Giełda kryptowalut CoinDeal poinformowała, że jej siedziba główna przenosi się z Malty na karaibski archipelag Saint Vincent i Grenadyny.

W mailingu do klientów napisano, że powodem przeprowadzki są, spodziewane w tym roku, zmiany regulacyjne. Giełdy kryptowalut z Unii Europejskiej najprawdopodobniej będą musiały zastosować się do zaleceń FATF, które wymuszą śledzenie wszystkich płatności i transferów kryptowalutowych razem z danymi osobowymi nadawców i odbiorców. Z tego powodu CoinDeal zdecydował się także na zakończenie obsługi walut fiducjarnych, do czego doszło 14 stycznia tego roku.

CoinDeal zmienił swoją spółkę zależną na CDSV LLC, zarejestrowaną pod adresem Suite 305, Griffith Corporate Center, Beachmont, Kingstown, St. Vincent i Grenadyny. Należy on do firmy zajmującej się zakładaniem spółek offshore.

Klienci giełdy muszą zaakceptować nowy regulamin, politykę prywatności i zgodę na przesyłanie danych. Mogą zrobić to po zalogowaniu się na swoim koncie. CoinDeal ostrzegł, że w przypadku braku akceptacji, wiadomość do klientów traktowana jest jako wypowiedzenie umowy z 30-dniowym okresem przejściowym. Po tym czasie konto klienta zostanie zlikwidowane, a znajdujące się na nim środki trafią na ujemnie oprocentowany rachunek.

giełda kryptowalut coindeal wkracza na rynek kontraktów futures. W ofercie znalazły się 2 pierwsze pary - BTC/PLN i BTC/USD z dźwignią 1:50
reklama
reklama