Coinbase wspiera airdrop Flare Network | Wiadomości | CrypS.

Coinbase wspiera airdrop Flare Network

Zerelik Maciej
coinbase wbtc

W zeszłym tygodniu Flare Network, firma, która w przyszłym tygodniu wyda wszystkim posiadaczom XRP równoważną ilość tokenów Spark, powiedziała, że giełda Coinbase „prawdopodobnie spóźniła się”, aby pozwolić swoim klientom uczestniczyć w airdropie.


Dzisiaj jednak, Coinbase ogłosił, że wszystko się zmieniło. Koniec końców platforma będzie wspierać airdrop Spark.

„Jeśli jesteś uprawnionym klientem posiadającym saldo XRP w Coinbase lub Coinbase Pro w dniu  12 grudnia 2020 r. o godz. 00:00 UTC, otrzymasz tokeny Spark po uruchomieniu sieci Flare”

– czytamy w opublikowanym dziś ogłoszeniu na blogu Coinbase.

Jest jedna pewna przeszkoda, która może zniweczyć Twoja szanse na otrzymanie darmowych tokenów – regulatorzy.

Coinbase ma do czynienia z regulatorami, których dyktando określa, jakie monety Coinbase może i nie może wprowadzić na platformę. Tak więc nawet jeśli Coinbase obsłuży airdrop, niektórzy klienci mogą nie być uprawnieni do otrzymania darmowych tokenów.

„Nasza decyzja o udzieleniu wsparcia dla jakichkolwiek aktywów wymaga znacznego przeglądu technicznego i zgodności i może podlegać zatwierdzeniu przez organy regulacyjne w niektórych jurysdykcjach. W związku z tym nie możemy zagwarantować, kiedy lub czy Spark będzie dostępny do dystrybucji w jakiejkolwiek konkretnej jurysdykcji w danym momencie”

Które jurysdykcje obsłużą aidrop? Póki co nie wiadomo, jednak jeżeli pojawią się konkretne informację z całą pewnością was o tym poinformujemy.

Inne giełdy obsługujące aidrop to Kraken, Binance, Bitfinex, Bithumb, Bittrex, eToro, Huobi, OKEx i Poloniex.

 

 

 

coinbase wbtc
reklama
reklama