Coinbase wspiera airdrop Flare Network | Wiadomości | CrypS.

Coinbase wspiera airdrop Flare Network

Redakcja
coinbase wbtc

W zeszłym tygodniu Flare Network, firma, która w przyszłym tygodniu wyda wszystkim posiadaczom XRP równoważną ilość tokenów Spark, powiedziała, że giełda Coinbase “prawdopodobnie spóźniła się”, aby pozwolić swoim klientom uczestniczyć w airdropie.


Dzisiaj jednak, Coinbase ogłosił, że wszystko się zmieniło. Koniec końców platforma będzie wspierać airdrop Spark.

“Jeśli jesteś uprawnionym klientem posiadającym saldo XRP w Coinbase lub Coinbase Pro w dniu  12 grudnia 2020 r. o godz. 00:00 UTC, otrzymasz tokeny Spark po uruchomieniu sieci Flare”

– czytamy w opublikowanym dziś ogłoszeniu na blogu Coinbase.

Jest jedna pewna przeszkoda, która może zniweczyć Twoja szanse na otrzymanie darmowych tokenów – regulatorzy.

Coinbase ma do czynienia z regulatorami, których dyktando określa, jakie monety Coinbase może i nie może wprowadzić na platformę. Tak więc nawet jeśli Coinbase obsłuży airdrop, niektórzy klienci mogą nie być uprawnieni do otrzymania darmowych tokenów.

“Nasza decyzja o udzieleniu wsparcia dla jakichkolwiek aktywów wymaga znacznego przeglądu technicznego i zgodności i może podlegać zatwierdzeniu przez organy regulacyjne w niektórych jurysdykcjach. W związku z tym nie możemy zagwarantować, kiedy lub czy Spark będzie dostępny do dystrybucji w jakiejkolwiek konkretnej jurysdykcji w danym momencie”

Które jurysdykcje obsłużą aidrop? Póki co nie wiadomo, jednak jeżeli pojawią się konkretne informację z całą pewnością was o tym poinformujemy.

Inne giełdy obsługujące aidrop to Kraken, Binance, Bitfinex, Bithumb, Bittrex, eToro, Huobi, OKEx i Poloniex.

 

 

 

coinbase wbtcreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.