Coinbase wprowadzi wsparcie dla portfeli sprzętowych Ledger | Wiadomości | CrypS.

Coinbase wprowadzi wsparcie dla portfeli sprzętowych Ledger

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Coinbase bez IPO wchodzi na giełdę

Coinbase planuje zintegrować wsparcie dla portfeli sprzętowych Ledger począwszy od I kwartału 2022 r.

Największa amerykańska giełda kryptowalut, Coinbase, nawiązała współpracę z producentem portfeli sprzętowych Ledger. Dzięki partnerstwu zaoferuje użytkownikom większe możliwości samodzielnego przechowywania posiadanych kryptowalut.

Zgodnie z czwartkową informacją prasową, użytkownicy posiadający rozszerzenie do przeglądarki portfela od Coinbase będą mogli przenosić i przechowywać swoje aktywa za pomocą urządzeń Ledger już od 1 kwartału 2022 roku. Integracja pozwoli klientom Coinbase na samodzielne przechowywanie swoich aktywów i zachowanie nad nimi pełnej kontroli.

Ledger jest jednym z największych dostawców portfeli sprzętowych na rynku. Portfele sprzętowe są z kolei uważane za jeden z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania kryptowalut. Pozwalają one użytkownikom na przechowywanie kluczy prywatnych potrzebnych do wydawania kryptowalut w “zimnym magazynie” – zamkniętym środowisku, które nie jest w żaden sposób połączone z urządzeniami zewnętrznymi lub Internetem.

Komentując partnerstwo z Ledger w komunikacie prasowym, wiceprezes ds. Produktów Coinbase Max Branzburg powiedział:

Coinbase jest zaangażowany w umożliwienie użytkownikom na całym świecie bezpiecznego korzystania z ich kryptowalut w całym ekosystemie Web3. Dlatego właśnie współpracujemy z Ledger, aby zbudować wsparcie dla portfeli sprzętowych w Coinbase Wallet. Zaczniemy wprowadzać wsparcie dla portfeli sprzętowych w rozszerzeniu Coinbase Wallet na początku przyszłego roku, i jesteśmy podekscytowani, aby podzielić się większą ilością ogłoszeń na temat tego, jak robimy Coinbase Wallet najbezpieczniejszym i najbardziej bezpiecznym sposobem na udział w Web3 w nadchodzących miesiącach.

Coinbase bez IPO wchodzi na giełdęreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.