Coinbase rozważa wsparcie 19 nowych projektów | Wiadomości | CrypS.

Coinbase rozważa wsparcie 19 nowych projektów

Zerelik Maciej
coinbase wbtc

Wiodąca amerykańska giełda kryptowalutowa Coinbase ujawniła dziś listę 19 kryptowalut, które są potencjalnymi kandydatami do notowania na platformie. Wśród tych projektów znalazły się m.in. Ampleforth, Flexacoin, Hedera Hashgraph, Wrapped Bitcoin i inne.

„Te nowe aktywa obejmują, w porządku alfabetycznym: Ampleforth, Band Protocol, Balancer, Blockstack, Curve, Fetch.ai, Flexacoin, Helium, Hedera Hashgraph, Kava, Melon, Ocean Protocol, Paxos Gold, Reserve Rights, tBTC, The Graph, THETA, UMA i WBTC”

– możemy przeczytać w oświadczeniu.

Firma dodała, że jej proces przeglądu obejmuje istotną analizę techniczną i analizę zgodności danych, z których część może nawet wymagać zatwierdzenia regulacyjnego w różnych jurysdykcjach. Coinbase podkreślił również, że miejsce na liście przeglądowej nie gwarantuje automatycznie, że dane aktywo będzie notowane na giełdzie.

„Zgodnie z naszym procesem wprowadzania na giełdę będziemy dodawać nowe aktywa w poszczególnych jurysdykcjach, z zastrzeżeniem stosownych przeglądów i zezwoleń. Pominięcie aktywów w tej publikacji nie dyskwalifikuje żadnego z tych aktywów z aktywnego przeglądu i potencjalnego wprowadzenia na giełdę”

– dodała giełda.

Efekt Coinbase

W momencie pisania tego artykułu, większość kryptowalut wymienionych przez Coinbase odnotowało wzrosty cen. Niektóre projekty osiągnęły naprawdę niezłe wyniki: Ampleforth (+72%) Melon (+37,23%) i Ocean Protocol (+18,93%).

Jak już pisaliśmy niejednokrotnie, poprzednie notowania na giełdzie Coinbase, podnosiły ceny tokenów nawet kilkukrotnie. W czerwcu giełda ogłosiła notowanie Compound (COMP), umacniając tym samym jego pozycję jako topowego tokena DeFi. W podobny sposób wzrosła cena MakerDAO (MKR) w maju, tuż po wprowadzeniu go na giełdę.

coinbase wbtc
reklama
reklama