Coinbase rozważa wsparcie 19 nowych projektów | Wiadomości | CrypS.

Coinbase rozważa wsparcie 19 nowych projektów

Redakcja
coinbase wbtc

Wiodąca amerykańska giełda kryptowalutowa Coinbase ujawniła dziś listę 19 kryptowalut, które są potencjalnymi kandydatami do notowania na platformie. Wśród tych projektów znalazły się m.in. Ampleforth, Flexacoin, Hedera Hashgraph, Wrapped Bitcoin i inne.

“Te nowe aktywa obejmują, w porządku alfabetycznym: Ampleforth, Band Protocol, Balancer, Blockstack, Curve, Fetch.ai, Flexacoin, Helium, Hedera Hashgraph, Kava, Melon, Ocean Protocol, Paxos Gold, Reserve Rights, tBTC, The Graph, THETA, UMA i WBTC”

– możemy przeczytać w oświadczeniu.

Firma dodała, że jej proces przeglądu obejmuje istotną analizę techniczną i analizę zgodności danych, z których część może nawet wymagać zatwierdzenia regulacyjnego w różnych jurysdykcjach. Coinbase podkreślił również, że miejsce na liście przeglądowej nie gwarantuje automatycznie, że dane aktywo będzie notowane na giełdzie.

“Zgodnie z naszym procesem wprowadzania na giełdę będziemy dodawać nowe aktywa w poszczególnych jurysdykcjach, z zastrzeżeniem stosownych przeglądów i zezwoleń. Pominięcie aktywów w tej publikacji nie dyskwalifikuje żadnego z tych aktywów z aktywnego przeglądu i potencjalnego wprowadzenia na giełdę”

– dodała giełda.

Efekt Coinbase

W momencie pisania tego artykułu, większość kryptowalut wymienionych przez Coinbase odnotowało wzrosty cen. Niektóre projekty osiągnęły naprawdę niezłe wyniki: Ampleforth (+72%) Melon (+37,23%) i Ocean Protocol (+18,93%).

Jak już pisaliśmy niejednokrotnie, poprzednie notowania na giełdzie Coinbase, podnosiły ceny tokenów nawet kilkukrotnie. W czerwcu giełda ogłosiła notowanie Compound (COMP), umacniając tym samym jego pozycję jako topowego tokena DeFi. W podobny sposób wzrosła cena MakerDAO (MKR) w maju, tuż po wprowadzeniu go na giełdę.

coinbase wbtcreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.