Coinbase Pro z nową aplikacja na iOS | Wiadomości | CrypS.

Coinbase Pro z nową aplikacja na iOS

Michał Misiura
coinbase clearbank

Coinbase Pro ogłosił uruchomienie, zaawansowanej i prostej w obsłudze, aplikacji mobilnej na iOS. Obecnie dostępna tylko na urządzeniach Apple’a, w przyszłości ma być obsługiwana także w systemie Android. 

Aplikacja mobilna Coinbase Pro ma, zgodnie z opisem twórców, zapewniać „najbardziej intuicyjny zestaw funkcji spośród wszystkich mobilnych platform do handlu kryptowalutami”. Jest dostępna dla klientów giełdy w ponad 100 krajach na świecie.

Aplikacja mobilna Coinbase Pro oferuje bogate funkcje handlowe, w tym świece w czasie rzeczywistym, wykresy głębokości, księgi zleceń i zaawansowane typy zamówień, a także intuicyjne skróty. Zamówienia złożone za pośrednictwem aplikacji będą obciążone tymi samymi opłatami, co zamówienia wykonane na platformie stacjonarnej, a handlowcy będą mieli dostęp do ponad 50 par handlowych dostępnych dziś w Coinbase Pro – czytamy we wpisie umieszczonym przez Coinbase na portalu Medium.

coinbase clearbank
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.