Coinbase Pro wprowadza wsparcie dla tokena YFI | Wiadomości | CrypS.

Coinbase Pro wprowadza wsparcie dla tokena YFI

Redakcja
coinbase wbtc

Giełda z siedzibą w San Francisco – Coinbase Pro, ogłosiła wsparcie dla handlu tokenem YFI. YFI to governance token popularnego ostatnio protokołu DeFi yearn.finance.

Coinbase Pro wykazuje bardzo duże zainteresowanie sektorem zdecentralizowanych finansów (DeFi). Na platformie już wcześniej można było handlować największymi projektami tj. UMA czy Compound (COMP).

Coinbase Pro wprowadzi YFI we wtorek

Coinbase Pro ogłosiło wsparcie dla tokena YFI w czwartek, jednak platforma zacznie przyjmować depozyty dopiero od 14 września. Oznacza to, że traderzy, będą mogli składać depozyty jeszcze przed rozpoczęciem handlu. Giełda powiedziała, że handel tokenami YFI rozpocznie się następnego dnia, jeśli zostanie osiągnięta wystarczająca płynność.

Zgodnie z ogłoszeniem, przy wystarczającej podaży tokena YFI, giełda uruchomi parę walutową z dolarem (YFI-USD) w czterech fazach.

“Jeśli w którymkolwiek momencie jeden z nowych portfeli zleceń nie spełni naszej oceny zdrowego i uporządkowanego rynku, możemy utrzymać portfel w jednym stanie przez dłuższy okres czasu lub zawiesić obrót zgodnie z naszymi Zasadami Obrotu”

– powiedziała giełda.

Token DeFi będzie dostępny dla handlowców we wszystkich jurysdykcjach obsługiwanych przez giełdę, z wyjątkiem stanu Nowy Jork.

Coinbase wspiera sektor DeFi

YFI jest rodzimym tokenem popularnego protokołu zdecentralizowanych finansów, yearn.finance. YFI działa jako governance token projektu, który zazwyczaj można zarobić, gdy inwestorzy wnoszą płynność do puli yearn.finance.

Yearn Finance nie jest pierwszym projektem DeFi obsługiwanym przez Coinbase Pro. W dniu 8 września platforma wprowadziła token UMA w czterech parach walutowych: UMA/BTC, UMA-EUR, UMA-USD i UMA-GBB.

Oprócz tego Coinbase Pro obsługuje najpopularniejsze projekty DeFi takie jak Compound (COMP), Maker (MKR), itp.

coinbase wbtcreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.