Coinbase członkiem drugiej klasy JVCEA | Wiadomości | CrypS.

Coinbase członkiem drugiej klasy JVCEA

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut coinbase

Japan Virtual Currency Exchange Association (JVCEA) organizacja samoregulująca japoński rynek kryptowalut zarejestrowała trzy kolejne spółki jako członków drugiej klasy. Nowe podmioty JVCEA to Coinbase, Digital Asset Markets i Tokyo Hash.

Zgodnie z regulaminem stowarzyszenia członkowie drugiej klasy mogą rejestrować się jako spółki prowadzące giełdy kryptowalutowe. Coinbase jest zarejestrowana w Japonii od ubiegłego roku, ale wciąż nie udało się jej rozwinąć skrzydeł na miejscowym rynku. Kolejną próbą może być niedawne nawiązanie współpracy z Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ.

Na rynku japońskim Coinbase nie odnosi sukcesów, ale w innych rejonach świata giełda radzi sobie lepiej. W październiku ubiegłego roku uzyskał licencję e-money w banku centralnym Irlandii. Z kolei w Stanach Zjednoczonych Coinbase uzyskał rejestrację SEC i może prowadzić działalność brokerską.

giełda kryptowalut coinbase
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.