Brian Armstrong: „Coinbase chce wprowadzić wszystkie kryptowaluty na giełdę” | Wiadomości | CrypS.

Brian Armstrong: „Coinbase chce wprowadzić wszystkie kryptowaluty na giełdę”

Konrad Juszczyk
brian-armstrong-coinbase-plany

Brian Armstrong, dyrektor generalny jedynej giełdy kryptograficznej, która weszła na Nasdaq, powiedział o planach platformy na wprowadzenie wszystkich aktywów kryptograficznych oraz priorytetyzacji DeFi.

Wszystkie kryptowaluty na Coinbase

W poniedziałek dyrektor generalny Coinbase Brian Armstrong napisał na Twitterze, że celem giełdy jest dodanie obsługi wszystkich legalnych aktywów kryptograficznych. Dodał on również, że mimo standardów bezpieczeństwa platforma nie oferuje opinii na temat każdego aktywa – utrzymują oni neutralną pozycję wobec mniejszych projektów, jednak chcą, aby były one listowane na giełdzie.

Armstrong po tych oświadczeniach podkreślił istotę zasady DYOR oraz rozwagi użytkowników. Jak sam powiedział to, że kryptowaluta jest na Coinbase, jak np. DOGE to nie znaczy, że firma popiera dane aktywo. Z czasem platforma zamierza udostępnić użytkownikom narzędzia, które pozwolą im podejmować „bardziej świadome decyzje” dotyczące kryptowalut.

Przyszłość to DeFi

Zdecentralizowane finanse (DeFi) to „przyszłość tego, dokąd zmierza branża”, według dyrektora generalnego Coinbase Briana Armstronga. We wtorkowym poście na blogu Armstrong nakreślił, w jaki sposób giełda kryptowalut będzie obsługiwać rosnący popyt na produkty i usługi DeFi.

Coinbase pomógł ludziom uzyskać dostęp do bitcoina po raz pierwszy… musimy zrobić to samo w przypadku zdecentralizowanej krypto-gospodarki. – powiedział Armstrong.

Przede wszystkim głównym celem Coinbase, o którym pisał wcześniej na Twitterze szef giełdy, jest szybsze i bardziej wydajne notowanie kryptowalut. Wcześniej firma wprowadzała bardzo mało aktywów ze względu na rygorystyczny proces ich oceny, podyktowany dawnymi celami. Teraz giełda dąży do dostarczenia jak największej ilości aktywów i złożenia decyzji odnośnie ryzyka całkowicie w ręce użytkowników.

Innymi planami Coinbase są: rozszerzenie fizycznych produktów na wszystkie kraje oraz zbudowanie sklepu z aplikacjami kryptograficznymi. O ile zwiększenie ilości potencjalnych klientów jest zrozumiałe, to sklep z aplikacjami budzi wiele pytań. Coinbase tłumaczy swoje plany jako chęć dostarczenia w łatwy i przejrzysty sposób zdecenentralizowanych aplikacji (dApps) swoim użytkownikom z poziomu interfejsu giełdy.

plany Coinbase
Źródło: https://blog.coinbase.com/embracing-decentralization-at-coinbase-7fa0e5d1084b
brian-armstrong-coinbase-planyreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.