Coca-Cola i Crypto.com wydadzą NFT z Mistrzostw Świata w Katarze | Wiadomości | CrypS.

Coca-Cola i Crypto.com wydadzą NFT z Mistrzostw Świata w Katarze

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
coca cola

Coca-Cola i Crypto.com połączyły siły, aby wypuścić kolekcję NFT inspirowaną Mistrzostwami Świata FIFA w Katarze 2022.


Kolekcja, stworzona we współpracy z artystą cyfrowym GMUNK, opiera się na “mapach cieplnych”, które wizualnie przedstawiają ruchy i najważniejsze wydarzenia związane z turniejem. GMUNK stworzył 10 000 NFT, które będą dostępne dla fanów na platformie Crypto.com NFT od 1 maja do 31 lipca 2023 roku.

Aby uzyskać dostęp do kolekcji NFT, fani będą musieli założyć konto na platformie Crypto.com NFT i odwiedzić stronę strefy kibica Coca-Coli, aby wyemitować token. Strefa kibica Coca-Cola to cyfrowy hub dla Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze, który oferuje fanom “możliwość przeżywania sportowych emocji zza ekranu komputera”. Oprócz kolekcji NFT, strefa kibica zawiera tablice liderów, prognozy itd. To pozwala fanom konkurować ze sobą i wchodzić w interakcje w czasie rzeczywistym.

Crypto.com i Coca-Cola

Dyrektor generalny FIFA World Cup Nazli Berberoglu wyraził swój podziw dla współpracy z GMUNK i pochwalił jego zdolności artystyczne oraz estetykę kolekcji.

Znakomity talent, który konsekwentnie przesuwa granice najnowszej i najbardziej ekscytującej dziedziny sztuki. Jego inspiracje uchwycą pasję i determinację pokazywaną przez graczy podczas Mistrzostw Świata – gdy będą walczyć na boisku, ich atletyzm i wydajność zainspirują niesamowite dzieła sztuki cyfrowej.

Ze swojej strony Steven Kolifowitz, Chief Marketing Officer Crypto.com, wolał skupić się bardziej na potencjale tej współpracy dla rozwoju marki i przyjęcia zdecentralizowanych technologii.

Tegoroczne Mistrzostwa Świata FIFA będą pierwszymi, które wykorzystają technologię Web3. To zaszczyt współpracować z Coca-Cola i GMUNK, aby upamiętnić te historyczne mecze, które na zawsze zostaną uwiecznione na blockchainie. Razem tworzymy zupełnie nową formę pamiątek.

coca colareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.