Changpeng Zhao komentuje informacje maltańskiej MFSA | Wiadomości | CrypS.

Changpeng Zhao komentuje informacje maltańskiej MFSA

Mariusz Przepiórka
binance

Kilka dni temu informowaliśmy, że Malta Financial Services Authority (MFSA) zaprzeczyła, że kiedykolwiek sprawowała nadzór nad giełdą Binance. Powołując się na doniesienia medialne określające Binance jako spółkę z siedzibą na Malcie regulator wskazał, że giełda nie posiada maltańskiej licencji.

Do informacji tych odniósł się CEO giełdy Binance – Changpeng Zhao. Stwierdził on, że Binance nigdy nie otworzyła biura na Malcie, dlatego ostrzeżenie, które opublikowała MFSA jest bezpodstawne. Dodał również, że rozdmuchanie całej sprawy może być działaniem konkurencji.

Jest w tym trochę prawdy, trochę niezrozumienia i dezinformacji. Nie mamy siedziby na Malcie i nigdy nie mieliśmy. To już stary temat i robienie z niego sensacji w tym momencie jest działaniem złośliwym. Społeczność kryptowalutowa podchodzi do tej kwestii z pełnym zrozumieniem – skomentował CZ na Twitterze.

binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.