CEX.IO wprowadza opłaty za nieaktywne konta | Wiadomości | CrypS.

CEX.IO wprowadza opłaty za nieaktywne konta

Redaktor: Albert Czajkowski
Giełda kryptowalut CEX.IO

Giełda kryptowalut CEX.IO wydała komunikat o dwóch zmianach. Pierwsza dotyczy opłat, a druga bezpieczeństwa. 

W mailu rozesłanym do klientów CEX.IO, czytamy:

Opłata za trzymanie aktywów na giełdzie została podzielona na opłatę za przechowywanie coinów, które nie są już obsługiwane, oraz opłatę za utrzymanie sald na nieaktywnych kontach (konta, które nie są używane przez 12 miesięcy i których saldo wynosi mniej niż równowartość 5 USD/ lub konta, do których nie uzyskiwano dostępu przez 24 miesiące i których saldo przekracza równowartość 5 USD). Środki z nieaktywnych kont zostaną przelane na specjalny, oddzielny rachunek CEX.IO w celu zabezpieczenia aktywów użytkownika.

Opłaty za przechowywanie są naliczane według zamieszczonej niżej tabelki. Gdy balans konta spada do zera, zostaje ono usunięte.

USD, EUR, GBP 2 za dzień
RUB 100 za dzień
BTC 0.003 za dzień
BCH 0.003 za dzień
ZEC 0.003 za dzień
DASH 0,003 za dzień
BTG 0,003 za dzień
ETH 0,06 za dzień
LTC 0,4 za dzień
XRP 1 za dzień
XLM 1 za dzień
QASH 10 za dzień
BSV 0,05 za dzień

Druga zmiana dotyczy bezpieczeństwa. CEX.IO wprowadza obowiązek zmiany hasła co trzy miesiące. Zmiana ma nakłonić klientów giełdy, do większej dbałości o cyberbezpieczeństwo i chociaż częściowo ograniczyć ryzyko włamań.

Pełny wpis o dwóch zmianach w CEX.IO, na blogu giełdy.

Giełda kryptowalut CEX.IOreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.