CEX.IO obsługuje Tether (USDT) | Wiadomości | CrypS.

CEX.IO obsługuje Tether (USDT)

Michał Misiura
Giełda kryptowalut CEX.IO

Giełda kryptowalutowa poinformowała o wprowadzeniu popularnego stablecoina związanego z amerykańskim dolarem. Tether (USDT) jest dostępny w ofercie CEX.IO od dzisiaj (17.10). 

W ramach promocji związanej z wprowadzeniem USDT, CEX.IO ogłosiło, że Tether zostaje zwolniony z opłat transakcyjnych dla wszystkich par, aż do końca roku. Do końca 2019 będą obowiązywać także zmniejszone prowizje za zlecenia typu taker – do 0.1% i maker – bez dodatkowych opłat.

Wprowadzając do oferty USDT, dodajemy nowe możliwości handlowe dla obecnych klientów, zapewniając więcej opcji arbitrażu i dajemy tym, którzy już posiadają USDT, dostęp do płynności CEX.IO – czytamy w komunikacie skierowanym do użytkowników giełdy.

Giełda kryptowalut CEX.IOreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.