CEX.IO dodaje pary XRP/USDT i LTC/USDT | Wiadomości | CrypS.

CEX.IO dodaje pary XRP/USDT i LTC/USDT

Michał Misiura
Giełda kryptowalut CEX.IO

Giełda poszerza ofertę kryptowalut sparowanych ze stablecoinem. W zeszłym tygodniu zagościły na niej BTC/USDT i ETH/USDT. 

Po Bitcoinie i Ethereum, Tether doczekał się par z Ripple i Litecoinem. Zestawienie najpopularniejszych kryptowalut ze stablecoinem dolara ma na celu zaspokojenie oczekiwań klientów używających go do celów arbitrażowych. Wiele osób wykorzystuje go, aby ograniczyć w swoim handlu zmienność i wahania kursów kryptowalut.

Giełda zapowiedziała, że powiązany 1:1 z amerykańską walutą, Tether pojawi się w parach z większością dostępnych na niej coinów. Ponadto w ramach promocji, CEX.IO ograniczyło opłaty dla wszystkich par z USDT.  Zlecenia typu maker są zwolnione z opłat, a takerzy zapłacą 0,1% prowizji.

Giełda kryptowalut CEX.IOreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.